Cestovanie

Spoznajte s nami nepoznané

Magická Ázia a na čo sa (ne)pripraviť, keď cestujete na druhý koniec sveta

Tiež sa pár týždňov po konci letnej sezóny v práci motivujete vidinou odletu do exotiky? Drží vás nad vodou predstava výletov za rôznorodosťami prírody a ochutnávania špecialít, po členky stojac v mori a sledujúc zapadajúce slnko? Vyberte sa do Ázie. A vaše sny sa môžu premeniť na realitu.

person_outline

Gitoleia Kissová

turned_in_not

Ázia, Rady a tipy

Cvikla, secesia a nablízku more – vitajte v Rige!

Chceli by ste si spraviť pekný predĺžený víkend kdesi mimo domova a na Paríž, Amsterdam a iné osvedčené klasiky nemáte práve chuť? Prípadné výkyvy počasia nespôsobujú výkyvy vašej nálady a cviklu ste odjakživa pokladali za lahôdku? Ak ste na tieto otázky odpovedali kladne, pozývam vás do Rigy!

person_outline

Gitoleia Kissová

turned_in_not

Riga, Lotyšsko, Eurovíkend

In Berlin: Osem miest, ktorým sa nechcete vyhnúť

Typickou pre Berlín je jeho rozmanitosť. V tomto nekonečnom a krásnom mišmaši vôní, chutí a kultúr si nájde každý niečo - od maratónca múzeí, mestského milovníka prírody až po outdoorového prechádzkara.

person_outline

Gitoleia Kissová

turned_in_not

Nemecko, eurovíkend, Európa

In Berlin: Ako sa nenechať prekvapiť zeleným pivom

Je blízko našim končinám a pozostáva z mnohých svetov. Skvelé miesto, kde môžete stráviť akčný predĺžený víkend či objavovať tiché zákutia pamiatok a nekonečných parkov. Hocičo vám príde na um, môžete to zažiť práve tam. A možno aj niečo viac. Berlín.

person_outline

Gitoleia Kissová

turned_in_not

Nemecko, eurovíkend, Európa

Hľadáte informácie pred odjazdom?

Prezrite si cestovateľské rady v našom Atlase.

Prezrieť