mail_outlineinfo@desirea.sk

Firemné zájazdy

Desirea poskytuje služby aj v oblasti firemnej a incentivnej klientely. Za desať rokov sme s našimi firemnými klientmi absolvovali nespočet zájazdov s ich maximálnou spokojnosťou.

Sme stabilná a skúsená cestovná kancelária - poskytujeme našim partnerom individuálny prístup, ktorý chýba vo veľkých cestovných kanceláriách a zároveň poskytujeme skúsenosti, ktoré chýbajú novým cestovným kanceláriám.

Sme skvelý tím odborníkov, cestovanie máme v krvi a sme pripravení Vám poskytnúť tú najlepšiu starostlivosť a poradenstvo.

Garantujeme Vám spokojnosť. Sme presvedčení, že ak si nás vyberiete na organizáciu svojho firmeného zájazdu, pracovnej cesty, prípadne kúpy leteniek, už nebute hľadať inú cestovnú kanceláriu.

Prínašame k Vám individuálny prístup. Vždy sa o vás stará konkrétny tím zložený z našich odborníkov s plným nasadením, čo prináša osobnejší kontakt a tým aj vyššiu kvalitu služieb pre vás.

Sme členom SACKA a nie len to! Ako člen Slovenskej asociácie cestovných kancelárií a cestovných agentúr sa hlásime k etickému kódexu SACKA, ktorého dodržiavanie garantuje poskytovanie kvalitných služieb, profesionalitu, otvorenú a pravdivú komunikáciu s klientom.

Nájdených 0 zájazdov

Neboli nájdené žiadne výsledky

Ľutujeme, ale žiaden zájazd nezodpovedá kritériam, ktoré ste zadali.