mail_outlineinfo@desirea.sk

turned_in_not

Plavby, Luxus, Loď

Luxusná plavba loďou

Luxusné výletné lode za prijateľné sumy nie sú už iba zbožným želaním.

Viac destinácií za cenu jednej dovolenky pri mori?

Chceli by ste spoznať viaceré miesta ako sú Kanárske ostrovy, Madeira, Bari, Malta, Messina, Neapol, Benátky, Mykonos, Sardínia, Barcelona, Rím, Korfu, Santorini a Dubrovník za 8 dní? Plavba luxusnou loďou je veľmi dobrou voľbou. Za niekoľko dní spoznáte viac ako cez štandardnú dovolenku pri mori. Večer sa uložíte spať na jednom mieste a ráno sa zobudíte stále v svojej kajute a predsa v úplne inom meste či dokonca štáte. Bez akejkoľvek námahy či plánovania tak vtesnáte návštevu hneď niekoľkých krajín do týždennej dovolenky, čo poteší, nielen vaše zmysly a dobrodružného ducha, ale aj peňaženku.

Dovolenková loď

Luxusný hotel na mori

Počas plavby navštívite inú destináciu každý deň. Už žiadne zdĺhavé balenie a vybaľovanie ako je to nevyhnutné pri cestovaní autobusom a autom. Nepochybne to je pre Vás časová úspora, ktorú môžete využiť inak. Odpočinkom alebo relaxom na sundecku, pri výbornom drinku s výhľadom na lenivo sa prevaľujúce vlnky a poletujúce čajky, výborných gastronomických špecialitách, v bazéne a vo vírivkách či pri zábavnom programe a animáciách. A pri troche šťastia zazriete aj delfíny. Loď je vlastne obrovský rezort, kde nájdete úplne všetko vrátane divadiel, barov, kaviarní, obchodíkov, reštaurácií, bazénov, fitnescentier aj bežeckých dráh.

Luxusná loď

Cenovo priaznivé

Veľa z nás si možno myslí "luxusná loď - to je určite pridrahé". Nie vždy je toto tvrdenie však pravdou. Dôležité sú viaceré aspekty. Jeden z najdôležitejších z nášho pohľadu je určite v akom časovom predstihu plavbu kupujete, aký typ kajuty si objednáte, prípadne aký balík extra služieb vyberiete. Štandardne platí, že čím skôr si plavbu objednáte, tým bude lacnejšia. S dostatočným predstihom niekoľko mesiacov vedia byť ceny plavieb mimoriadne výhodné. Cena vnútornej kajuty na 10-dennú plavbu po Stredozemnom mori sa môže hýbať približne 600 EUR za cestujúceho vrátene plnej penzie a množstva animačných aj večerných programov. Navyše pri tom, ako sa o Vás budú starať a čo všetko uvidíte, je cena viac ako príjemná.

Česky alebo slovensky hovoriaci sprievodca

Každým rokom pribúda zoznam luxusných plavieb zo slovensky hovoriacim prípadne česky hovoriacim sprievodcom. Je to obrovský prínos hlavne pre cestovateľov, ktorí nie sú jazykovo zdatný, ale radi cestujú. Za tento benefit si síce priplatia, ale plavbu a výlety s ňou spojené si naplno vychutnajú. Stačí si iba vybrať, čo by ste chceli vidieť a množstvo nových zážitkov navyše v prostredí luxusnej lode čaká iba na Vás.