phone0904 881 999

mail_outlineinfo@desirea.sk

Viedeň - podzemné jazero Seegrotte, Schonbrunn a centrum

Rakúsko

Ospraveňujeme sa ale zájazd už nie je dostupný.

Vyberte si z podobných zájazdov alebo prejdite na vyhľadávanie.

Vyhľadávanie

descriptionDetaily zájazdu

Jaskyňa s najväčším podzemným jazerom v Európe Seegrotte v Hinterbrűhl s plochou 6200 m2 je obľúbenou turistickou atrakciou s labyrintom chodieb, kvapľových hál a romantickou plavbou po jazere.
V Dome mora na Mariahilfer Strasse vo Viedni môžete obdivovať cca 10 000 živočíchov z celého sveta – žraloky, pirane, sladkovodné ryby, koraly, korytnačky, pavúky, hady v akváriách a teráriách, ale aj voľne sa pohybujúce vtáctvo a opice. Dom motýľov – tropická záhrada pre 50 druhov exotických motýľov simuluje teplotou a vlhkosťou vzduchu prirodzené podmienky pre narodenie a život.


PROGRAM:
- odchod v ranných hodinách zo Slovenska (nástupné miesta: TN, NM, PN, TT, BA)
- dopoludnia návšteva jazera Seegrotte v mestečku Hinterbrühl *,  následne presun k zámku Schőnbrunn
a výber z dvoch alternatív programu:
a/  individuálna prehliadka zámku a záhrad, prípadne ZOO pri zámku. O cca  16.00 hod. presun autobusom do centra mesta, pripojenie sa k skupine so sprievodkyňou resp. individuálna návšteva mesta
alebo
b/ o cca 13.00 hod. vyloženie klientov v centre mesta, so sprievodkyňou návšteva Domu mora a Domu motýľov a od cca 16.30 hod. krátka prehliadka centra mesta.
- odchod z Viedne o 18:00 hod.


*V prípade neodstránenia poruchy v Seegrotte bude platiť celodenný program podľa bodov a/ a b/ bez návštevy jazera Seegrotte.