phone0904 881 999

mail_outlineinfo@desirea.sk

Slávny benátsky karneval počas 3-dňového zájazdu

Benátky - Veneto (oblasť Benátok), Taliansko

Ospraveňujeme sa ale zájazd už nie je dostupný.

Vyberte si z podobných zájazdov alebo prejdite na vyhľadávanie.

Vyhľadávanie

descriptionDetaily zájazdu

Počas 3-dňového autobusového zájazdu navštívite Benátky - jedno z najromantickejších miest sveta a zažijete nezabudnuteľný benátsky karneval, ktorý sa stáva pre jeho rozmanitosť a jedinečnosť z roka na rok lákavejší.  Pestrofarebné masky, úzke uličky, gondoly, bohatá história a taliansky šarm je to, čo Vás určite nadchne a toto mesto si zamilujete.

 

Program zájazdu:

1. deň:

Odchod zo Slovenska vo večerných hodinách do Punta Sabbioni.

2. deň:

V ranných hodinách príchod do prístavu Punta Sabbioni – presun loďkou do Benátok. Kto bude mať záujem, prehliadne si mesto s naším sprievodcom, ktorý vám poukazuje tie najvýznamnejšie pamiatky, ktoré toto mesto ponúka - Dóžov palác, Most Rialto, námestie sv. Marka s katedrálou,...  Zaujmú vás typické úzke uličky, gondoly, bohatá história a taktiež nebude chýbať legenda o milovníkovi žien Casanovi. Navštíviť Benátky počas karnevalu je dvojnásobný zážitok. Je to možnosť ako precítiť atmosféru tohto romantického a zároveň temperamentného mesta na vlastnej koži. Pestrofarebné masky, rôzne vystúpenia a temperamentní Taliani vás vtiahnu do víru karnevalovej zábavy. Kto bude mať záujem môže počas dňa navštíviť aj sklársky ostrov Murano, kde vás zoberie náš sprievodca.  Čakajú tu na vás nádherné výrobky zo skla a dozviete sa niečo i o tajomstve benátskych zrkadiel. Ak ste už na Murane boli, môžete sa vybrať aj na čipkársky ostrov Burano. Doteraz budete mať možnosť vidieť pred svojimi domami ženy, ktoré krajky vyrábajú a majú naozaj vysokú hodnotu. Malebný ostrov Burano je známy aj ako ostrov kľudu a pohody. Ostrov je plný domčekov s maľovanými okenicami.  Odchod z Benátok loďkou do Punta Sabbioni vo večerných hodinách. Z Punta Sabbioni odchod autobusom na Slovensko.

3. deň:

Príchod na Slovenko v ranných hodinách.

 

Nástupné miesta: • Bratislava • Trnava • Nitra

Všetky nástupné miesta budú realizované.

 

V cene je zahrnuté:

• doprava luxusným klimatizovaným autobusom

• prehliadka Benátok so sprievodcom

• zákonné poistenie v znení zákona 281/2001 Zb.z

 

V cene nie je zahrnuté: 

• komplexné cestovné poistenie (možnosť poistiť cez CK za zvýhodnených podmienok v poisťovni KOOPERATIVA 1,80 € / deň do 70 rokov, 2,20 € / deň nad 70 rokov)

• prípadné vstupy do múzeí, pamiatok, atď. (individuálne viď vyššie)

• miestenka v autobuse (môžete si zvoliť presné miesto) - 3 € / osoba

• odporúčané vreckové min. 40 € na osobu

 

Možné výdavky na vstupy (ceny sú orientačné a môžu sa meniť, hradia sa na mieste):

• lodný lístok a vstup do mesta 20 € / osoba (platí aj na ostrovy Murano a Burano)