phone0904 881 999

mail_outlineinfo@desirea.sk

Slávnosti gondol v Benátkach

Taliansko

Ospraveňujeme sa ale zájazd už nie je dostupný.

Vyberte si z podobných zájazdov alebo prejdite na vyhľadávanie.

Vyhľadávanie

descriptionDetaily zájazdu

Rámcový program zájazdu:

1. deň:
Odchod v ranných hodinách z Bratislavy do Brna (2.nástupné miesto). Popoludní príchod do letoviska Lido di Jesolo. Ubytovanie, možnosť kúpania.

2. deň:
Po raňajkách cesta do kúpeľného mesta Grado, ležiaceho na ostrove v lagúne Jadranského mora. Hovorí sa mu Slnečný ostrov, alebo pre jeho históriu tiež Prvé Benátky, čo dokladá bazilika sv. Eufémie (možnosť krátkeho kúpania na miestnej pláži). Odtiaľ cesta späť na pevninu do mesta Aquileia, ktoré sa okrem červeného vína chváli aj pozostatkami antického mesta a predovšetkým bazilikou Nanebovzatia Panny Márie s preslávenými mozaikami zo 4. storočia (UNESCO). Pokračovanie do veneciánského Caorle, známeho pobytmi Ernsta Hemingwaya (bazilika San Stefano s relikviár Kristovou krvou postriekané hliny alebo tzv. Živá skala - do pobrežných skál vytesané sochy v rámci každoročného festivalu). Návrat na ubytovanie.

3. deň:
Celodenný pobyt v Benátkach. Prehliadka mesta so sprievodcom (Canal Grande, bazilika Santa Maria Gloriosa dei Frari, Most Rialto, námestie a bazilika San Marco, Dóžov palác) a účasť na historickej regate Regata Storica - Canal Grande s gondolami , s posádkami v historických kostýmoch a neopakovateľnou atmosférou podujatia. Vo večerných hodinách odchod domov.

4. deň:
Príchod do Bratislavy v skorých ranných hodinách.

Cena zahŕňa:
dopravu luxusným autobusom, 2x ubytovanie v 3* hoteli, 2x raňajky, sprievodcovské služby

Cena nezahŕňa:
vstupy, komplexné cestovné poistenie