phone0904 881 999

mail_outlineinfo@desirea.sk

Púť do Izraela - Svätej Zeme

Izrael

Ospraveňujeme sa ale zájazd už nie je dostupný.

Vyberte si z podobných zájazdov alebo prejdite na vyhľadávanie.

Vyhľadávanie

descriptionDetaily zájazdu

Program zájazdu:

1.deň:
Odlet z Košíc do Tel Avivu v popoludňajších hodinách, po prílete transfer z letiska do Betlehema, ubytovanie v hoteli, večera a nocľah.

2.deň:
Po raňajkách celodenná prehliadka Bethlehema: Pole pastierov, Bazilika narodenia Pána, popoludní návšteva Hebronu, večera a nocľah.

3.deň:
Po raňajkách prehliadka Jeruzalema: Krížová cesta, Bazilika božieho hrobu, Múr nárekov, Hora Sion: Večeradlo, hrob Dávida, bazilika Usnutia Panny Márie, večera a nocľah.

4. deň:
Po raňajkách presun autobusom do Jeruzalema: prehliadka Olivovej hory, Getsemanská záhrada, popopludní Ein Karem - prehliadka Kostola sv. Jána Krstiteľa. Cestou späť návšteva diamantového centra v Jeruzaleme, večera v tradičnej beduínskej reštaurácii, nocľah.

5. deň:
Po raňajkách Betánia, prechod údolím Wadi Qelt do Jericha, miesto krstu – obnova krstných sľubov, kúpanie sa v Mŕtvom mori, večera a  nocľah

6. deň:
Po raňajkách presun autobusom do okolia Genezaretského jazera, Tabgha, Kafarnaum, obed v reštaurácii pri jazere - ryba sv. Petra, po obede prehliadka hory Blahoslavenstiev, Banyas – národný park, večera a nocľah v Nazarete.

7. deň:
Po raňajkách Hora Tábor, obnova manželských sľubov v Káne Galilejskej, prehliadka Baziliky Zvestovania a Kostola sv. Jozefa v Nazarete, večera, nocľah.

8. deň:
Po raňajkách presun autobusom do Haify, prehliadka kostola Stella Maris, prehliadka Jaffy, pokračovanie v ceste na letisko, odlet z Tel Avivu do Košíc v popoludňajších hodinách.

Pútnicky program je spojený s každodennou svätou omšou.

Sprievodca zájazdu je zároveň kňazom. 

Sprievodca zájazdu si vyhradzuje právo na zmenu programu!  


Cena zahŕňa:
letenka Košice - Tel Aviv – Košice, letiskový poplatok,  palivový príplatok, klimatizovaný autobus v Izraeli, 7 x ubytovanie v 2 a 3 – lôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením v 3* hoteli,  polpenzia formou švédskych stolov, odborný sprievodca.


Cena nezahŕňa:
komplexné cestovné poistenie 16 EUR, obslužné + taxi na Horu Tábor + vstupy + audiosystém = 130 USD/platí sa u sprievodcu po prílete do Izraela/.  


Min. počet účastníkov: 30