phone0904 881 999

mail_outlineinfo@desirea.sk

New York, Washington a Bahamy

Ospraveňujeme sa ale zájazd už nie je dostupný.

Vyberte si z podobných zájazdov alebo prejdite na vyhľadávanie.

Vyhľadávanie

descriptionDetaily zájazdu

Američania majú úžasnú výhodu, že Karibik je len na skok z východného pobrežia. Ani nie 3 hodiny v lietadle a ste na nádherných plážach a ostrovoch. Jediným problémom je vybrať si. Ponúkame Vám veľmi príjemnú cestu na ktorej ukojíte aj rozum aj srdce. V Miami sa môžete vyblázniť na Miami beach a vybehnúť na skvelé nákupy a na Bahamách zasa môžete vyskúšať opulentný Atlantis alebo all inclusive v bujarom Nassau.

1. deň:
Odlet a prílet do New Yorku. Staneme sa súčasťou tohto živého organizmu hneď od začiatku. Po ubytovaní budeme mať ešte šancu si užiť večerný New York. Times square, známe ako pupok sveta, je plné deň-noc, alebo si pôjdete užiť výhľad z Empire State Building. Sme v meste ktoré nikdy nespí, tak hurá doňho. NEW YORK, NEW YORK.

2. deň:
Dnes nás čaká spoločná prehliadka Manhattanu. Keďže každý má šancu si vybrať hotel, ktorý mu najviac vyhovuje, pozbierame sa z hotelov a prehliadku začneme na dolnom Manhattane. Z Battery parku je pohľad na Ellis Island a na Sochu slobody. Okolo najstaršieho parčíku v New Yorku a soche útočiaceho býka sa prejdeme k pravdepodobne najbohatšiemu kostolíku na svete, kostolu Trinity. Pozrieme sa na pamätník 9/11, miesto kde stáli Dvojičky svetového obchodného centra. Prejdeme sa po Wall street a povieme si niečo o tomto „divokom“ mieste, ktoré sa mnohokrát stalo predlohou filmov Wall street nás dovedie k East river a k vyhliadke na Brooklynský most. Z dolného Manhattanu sa presunieme na horný. V tejto časti sa nachádza slávny Central park s chronicky známymi miestami. Dakota building, Strawberry fields, Trumpove klzisko a hotel Plaza. To všetko je tu pokope. Pri hoteli Plaza začína známa nákupná zóna Piatej avenue. Na Piatej je nádherne a bohato vyzdobený kostol sv.Patrika a naproti Rockefellerove centrum. Deň ešte neskončil a v meste je čo preskúmavať.

3. deň:
Aby sa nám trošku zmenil pohľad na mesto, pôjdeme si Manhattan pozrieť z vody. Plavba nás zoberie po rieke Hudson k soche Slobody, okolo dolného Manhattanu do East river a popod mosty Brooklyn, Manhattan a Williamsburg k centrále OSN. Zvyšok dňa strávite podľa svojej chuti a nálady či už nákupmi, galériami alebo relaxom v Central Parku.

4. deň:
Opúšťame toto mesto miest a mierime k tomu najdôležitejšiemu v USA. PHILADELPHIA, tu sa začala písať história Spojených štátov. Zvon slobody, symbol americkej nezávislostí. V meste sú aj ďalšie zaujímavosti. Radnica, ktorá bola po určitú dobu najvyššia obývateľná budova na svete a doteraz na nej stojí najvyššia socha, ktorá je na akejkoľvek budove umiestnená. Schody vedúce do Národnej galérie sú známe z filmu Rocky. Podvečerný príchod do Washingtonu DC.

5. deň:
Hlavné mesto USA WASHINGTON DC. Na jednej kope sú známe pamätníky, múzeá a iné budovy dôležité pre chod krajiny. My prejdeme celý National Mall od Bieleho domu, okolo Lincolnovho pamätníka, cez múzeum letectva a vesmíru po Capitol. Prehliadku zakončíme pri Fordovom divadle, kde bol postrelený Abraham Lincoln. Okrem National Mall sa tu nachádza aj známy cintorín Arlington, kde je pochovaný aj JFK so svojou rodinou.

6. deň:
Odlet z Washingtonu do vašej plážovej destinácie, kde strávite 7 nocí leňošením na pláži. Relax na Bahamských ostrovoch. Už dnes si skočíte do vody. Sme v karibskom raji, na BAHAMSKÝCH ostrovoch. Bahamské ostrovy sa skladajú z viac než 700 malých ostrovov. Krištof Kolumbus ich objavil už v roku 1492 a je najvyšší čas, aby ste ich objavili aj Vy. Relax v plážovom rezorte neďaleko hlavného mesta NASSAU s možnosťami nočného života, nákupmi a relaxu. Ponúkame Vám na výber dva hotely z kolekcie CK BUBO, avšak v prípade záujmu Vám radi ponúkneme aj exkluzívne menšie rezorty, romanticky stratené na malých ostrovoch v Atlantickom oceáne. V základnej cene zájazdu je príjemný 3* hotel so stravovaním all inclusive. RIU PALACE PARADISE ISLAND: hotel radíme do kategórie 3+*. Je situovaný na krásnej, veľkej pláži na ostrove Paradise, len kúsok z hlavného mesta Nassau. Bazén, jacuzzi, pláže, nákupy a nočný život pre každého. V Riu Palace sa nebudete nudiť ani chvíľu. Strava all inclusive. Úroveň ubytovania si môžete zlepšiť výberom hotela z BUBO Prémium.

7. deň:
Relax na Bahamských ostrovoch.

8. deň:
Relax na Bahamských ostrovoch.

9. deň:
Relax na Bahamských ostrovoch.

10. deň:
Relax na Bahamských ostrovoch.

11. deň:
Relax na Bahamských ostrovoch.

12. deň:
Relax na Bahamských ostrovoch.

13. deň:
Odlet domov.

14. deň:
Prílet.

Cena zahŕňa:
  • medzinárodnú letenku
  • prelet Washington-pláž
  • 5 x ubytovanie v 3* hoteloch a 7 x ubytovanie v destinácii a hoteli podľa vášho výberu v dvojposteľových izbách dopravu podľa programu
  • letiskové transfery
  • všetky cestné poplatky
  • slovenského sprievodcu po 5. Deň
  • asistenčné služby CK
  • najlepšie poistenie proti insolventnosti

Cena nezahŕňa:

letiskové poplatky, ostatné vstupné do pamiatok a atrakcií, vreckové, ESTA do USA, stravu, fakultatívne výlety, resort fee v hoteloch (poplatky za wifi, telefonáty, posilňovňu atď)