phone0904 881 999

mail_outlineinfo@desirea.sk

Man City - Bournemouth

Manchester - Anglicko, Veľká Británia

Ospraveňujeme sa ale zájazd už nie je dostupný.

Vyberte si z podobných zájazdov alebo prejdite na vyhľadávanie.

Vyhľadávanie

descriptionDetaily zájazdu

ZAŽI NAŽIVO "CITIZENS" NA ETIHAD STADIUM


Anglický klub je novodobým symbolom anglickej ligy. Mieša v sebe starú anglickú tradíciu a úspešné 60-te roky s novými majiteľmi, titulmi, hviezdami a trénerskými velikánmi. Uznávaný tréner Pep Guardiola má s týmom len tie najvyššie ambície. Po predchádzajúcej sezóne sa klub rozlúčil s viacerými hráčmi, preto vo svojich radoch privítal viacero skvelých posíl. Prekrásny štadión, fantastická atmosféra a k tomu famózni hráči ako napr. Agüero, Sterling či De Bruine sú zárukou nezabudnuteľného zážitku pre každého futbalového gurmána.  Využite niektorú z našich ponúk a poďte na Etihad Stadium podporiť domácich nielen v ligových zápasoch, ale aj zápasoch Ligy majstrov. Fanúšikovia sú hrdí na svoj pôvod a pri porovnaní s odvekým rivalom z Old Trafford sú hrdí na vyššie % permanetkárov pochádzajúcich priamo z Manchestru. Hovorí sa, že fanúšikovia z mesta Manchester sú hlavne za City. Môžete sa o tom presvedčiť na vlastnej koži, zimomriavky garantované.


Od nás dostávate prvotriedny servis: v cene zájazdu za Vás urobíme online check-in na letenky, objednáme letiskové transfery v Anglicku, ubytovanie máte vždy s raňajkami a k dispozícii je aj ochotný delegát. Myslíme aj na Vašu bezpečnosť, preto je pri leteckých zájazdoch vždy v cene cestovné poistenie vrátane storna zájazdu.


Základná cena zájazdu na Manchester City zahŕňa:

obojsmernú letenku Bratislava - Manchester (možné odlety  Rakúska/Maďarska) vrátane online check-in ubytovanie v 3* hoteli s raňajkami

lístok na zápas

super pokyny k zájazdu


Nenechajte si ujsť Manchester City naživo.