Zľava 3%

local_offer Od 149 € 144,53 €
event_available

1. 5. 2020 / 3 dni

people
restaurant

Raňajky

hotel
euro_symbol
check_circle

Prečo cestovať s nami?

 • trending_down

  Garancia najnižšej ceny

 • star

  Individuálny prístup k zákazníkovi

 • help

  Telefonická podpora denne 9-18 hod.

 • mood

  Viac ako 5000 spokojných zákazníkov

Máte otázku?

Neváhajte a kontaktujte nás na bezplatnej linke. Sme tým expertov a radi vám poradíme s výberom zájazdu.

phone0800 444 555

 • alarmLast minute
 • access_time3 dni
 • event_available termíny od 1. 5. 2020
 • directions_busautobusová doprava
 • infoID zájazdu: 1097047

descriptionDetaily zájazdu

Program:


1. Odchod zo Slovenska v ranných hodinách, príchod do WIELICZKY, kde sa v podzemí nachádza unikátne múzeum ťažby soli. Prehliadka soľnej bane, kde sa ťažila soľ od 12. storočia. (UNESCO), v soli sú vytesané sály s kaplnkami, sochami a freskami. Presun do KRAKOVA  – mesta poľských kráľov, ubytovanie, večerná prechádzka mestom, individuálne voľno, nocľah.


2. Raňajky. Prehliadka Krakova (katedrála a hrad Wawel – bývalé kráľovské sídlo, námestie Rynek Glowny s Mariánskym kostolom a renesančnou tržnicou Sukiennice, bašta Barbakan, Collegium Maius, židovská štvrť Kazimierz), individuálna návšteva múzeí a galérií, možnosť nákupov, nocľah.


3. Raňajky, návšteva zámku PIESKOWA SKALA v národnom parku Ojcow. Pôvodne hrad zo 14. storočia prestavaný na renesančný zámok s krásnymi záhradami. V zámku je umiestnené Múzeum národných wawelských umeleckých zbierok. Neďaleko od zámku je prírodná pamiatka nazývaná Herkulov kyjak – 25 metrov vysoký skalnatý útvar. Presun do mestečka WADOWICE, rodisko Karola Wojtylu – pápeža Jána Pavla II. Prehliadka centra mestečka (rodný dom Jána Pavla II., bazilika Panny Márie, rynek so sochou pápeža, kostol sv. Petra, kláštor karmelitánov). Možnosť navštíviť cukráreň, kam chodieval Ján Pavol II. a kde sa podáva jeho najobľúbenejší zákusok - krémeš. Odchod na Slovensko, príchod v neskorších večerných hodinách.Cena zahŕňa:
autobusová doprava, 2x ubytovanie v dvojlôžkových izbách s príslušenstvom, 2x raňajky, prehliadky podľa programu bez vstupov, sprievodca zájazdu

Cena nezahŕňa:
poistenie - možnosť doplatenia komplexného cestovného poistenia v cene 6 EUR/pobyt, orientačné vstupné - Wieliczka: vstup do soľnej bane s miestnym sprievodcom 89 PLN, Krakow: Wawel – kráľovské apartmány 25 PLN, katedrála – hrobky a Zigmundov zvon 12 PLN, Pieskowa Skala: zámok 11 PLN, Wadowice: rodný dom Jána Pavla II. 30 PLN

Príplatok za 1-lôžkovú izbu: 50 EUR

mapMapa

photo_libraryFotky