Darčekový úlet do Číny - Peking

Peking, Čína

Ospraveňujeme sa ale zájazd už nie je dostupný.

Vyberte si z podobných zájazdov alebo prejdite na vyhľadávanie.

Vyhľadávanie

descriptionDetaily zájazdu

Spoznajte najrýchlejšie a najdynamickejšie sa rozvíjajúcu krajinu sveta luxusne a pohodlne. Veľký čínsky múr, kung-fu predstavenie, skvelé nákupy.

Popis zájazdu
Dokonalosť moderného sveta v kontraste s civilizáciou starou niekoľko tisícročí. Presne taký je Peking!
Spoznajte najrýchlejšie a najdynamickejšie sa rozvíjajúcu krajinu sveta luxusne a pohodlne.
Veľký čínsky múr, kung-fu predstavenie, skvelé nákupy.
Ubytovanie v 5* hoteli v centre Pekingu!
Sprievodcami budú vo vybraných termínoch spolumajitelia CK a odborníci na danú oblasť – Peter Koutný a Juraj Uvira!

Program zájazdu  
1.-2.deň:
Odlet z Európy. Prílet od Pekingu na druhý deň ráno. Vychutnáme si prvý dúšok voňavého jazmínového čaju. Na úvod nás ohúri najväčšie námestie sveta TIAN´ANMEN s mauzóleom Maa. ZAKÁZANÉ MESTO, kam v minulosti „obyčajní“ smrteľníci nemali vstup a na pôdu ktorého mohol vkročiť len jediný muž – samotný cisár. Ubytovanie v centre mesta v 5-hviezdičkovom hoteli. Na večeru ochutnáme slávnu pekinskú kačicu.

3.deň:
Fakultatívny výlet. Čaká nás prehliadka najmonumentálnejšej stavby sveta, takmer päťtisíc kilometrov dlhého VEĽKÉHO ČÍNSKEHO MÚRU. Nohám dáme oddýchnuť počas dokonalej masáže chodidiel. Úplne zdarma! Popritom spoznáme tajomstvá tradičnej čínskej medicíny. Miestny rikšiari nás povozia po jednom z posledných HUTONGOV, tradičných štvrtí Pekingu.

4.-5.deň:
Moderná pešia zóna WANGFUJING. Architektúra čínskych záhrad v LETNOM PALÁCI, ale aj prehliadka jednej z najmodernejších a najimpozantnejších urbanistických stavieb planéty. Klenoty ako Pekinské národné divadlo či Budova čínskej televízie. Sme naozaj v Číne? Sami sa presvedčíte, aká architektonická krása sa skrýva za názvami ako VTÁČIE HNIEZDO, NOHAVICE, VAJCE a podobne. Budeme obdivovať krásu OLYMPIJSKÉHO ŠTADIÓNA. Kto bude mať chuť, alebo skôr odvahu, vyskúša aj miestne špeciality, ako napr. škorpióny, priadky morušové, hady, morské koníky, ale napríklad i menej vábivé pavúky, ktoré sú veľké ako päsť. Odlet do Viedne a následný transfer do Bratislavy alebo Trnavy.  

Trasa zájazdu
Peking

CENA ZAHŔŇA
Medzinárodnú letenku, ubytovanie v 5* hoteli na dvojlôžkovej izbe, transfer z/na hotel, sprievodcu CK a miestnych sprievodcov, poistenie CK voči insolventnosti.

CENA NEZAHŔŇA
Víza (75 €), povinné príplatky, stravu, dopravu na letisko do Budapešti / Viedne, fakultatívne aktivity a výlety, či predstavenia.

PRÍPLATKY
Príplatok za jednolôžkovú izbu: 130 eur