phone0904 881 999

mail_outlineinfo@desirea.sk

Chelsea - Leicester

Londýn - Anglicko, Veľká Británia

Ospraveňujeme sa ale zájazd už nie je dostupný.

Vyberte si z podobných zájazdov alebo prejdite na vyhľadávanie.

Vyhľadávanie

descriptionDetaily zájazdu

POĎ NA STAMFORD BRIDGE A POZRI SI CHELSEA NAŽIVO


Aktuálna sezóna je pre Chelsea  pravdepodobne poslednou na staručkom štadióne Stamford Bridge, od budúceho ročníka sa totiž začne legendárny futbalový stánok prerábať. Nenechajte si ujsť túto príležitosť a buďte to práve Vy, kto zažije fantastickú atmosféru na 139-ročnom štadióne na vlastnej koži. The Blues  vedení pod taktovkou Antonia Conteho sú úradujúcim majstrom  a preto sa môžeme tešiť nielen na zápasy anglickej Premier League, ale aj v Ligy majstrov.  Túžite aj Vy byť pri tom, ako rozstrieľajú ďalšieho súpera? Pozor, hrozí preťaženie hlasiviek. :-) Sme špecialisti na Chelsea, futbalové sny na tento klub plníme už od roku 2010 a klub zo západného Londýna je jednou z top destinácií našich klientov. Presvedčiť sa o tom môžete v sekcii .


Od nás dostávate prvotriedny servis: V základnej cene zájazdu za Vás urobíme online check-in na letenky, objednáme ubytovanie, dostanete vstupenky na zápas a super pokyny, vďaka ktorým sa určite nestratíte. Poradíme, kde si dať vychladený Guiness alebo typické svetlé anglické pivo "Ale", kde dobre nakúpiť a čo v Londýne musíte vidieť.  Pred odchodom na zájazd dostanete prepracované pokyny s mapkami a inštrukciami a v Londýne sa budete cítiť ako doma.


Základná cena zájazdu na Chelsea zahŕňa:

obojsmernú letenku Bratislava/Košice - Londýn (možné odlety z Popradu, Čiech, Maďarska, Rakúska) vrátane online check-in a zaslania letenky na email

ubytovanie

lístok na zápas

super pokyny k zájazdu


Nenechajte si ujsť Chelsea naživo.