phone0904 881 999

mail_outlineinfo@desirea.sk

Bayern - Kolín

Mníchov - Bavorsko, Nemecko

Ospraveňujeme sa ale zájazd už nie je dostupný.

Vyberte si z podobných zájazdov alebo prejdite na vyhľadávanie.

Vyhľadávanie

descriptionDetaily zájazdu

Poď do Mníchova a zaži Bayern naživo. 


Bayern Mníchov je pojmom vo svetovom futbale a zároveň jedinečnou príležitosťou, ako vidieť top futbal, úžasný štadión a vynikajúcu atmosféru takto blízko pri Slovensku. Je preto absolútnou top destináciou našich klientov a v počte splnených futbalových snov vedie pred všetkými ostatnými veľkoklubmi v našej ponuke.


Klub má aj v tejto sezóne pod vedením Carla Ancelottiho opäť len tie najvyššie ciele. Ambície ako obhajoba titulu v nemeckej Bundeslige, víťazstvo v nemeckom pohári DFB Pokal či úspech na európskej scéne Ligy majstrov sú samozrejmosťou.  Poďte si s nami splniť Váš futbalový sen a zažite krásny útočný futbal a atmosféru vypredanej Allianz Areny v Mníchove.

Na Bayern sme organizovali už veľké množstvo autobusových zájazdov, v ponuke máme aj individuálne zájazdy vlakom alebo iba samostatné vstupenky. Dopyt je naozaj veľký a presvedčiť sa o tom môžete v sekcii .

Priemerné hodnotenie našich klientov je 9,47 bodov z 10.


Od nás dostávate prvotriedny servis: základnej cene autobusových zájazdov je skúsený delegát, vstupenka na zápas a dostanete aj podrobné inštrukcie, aby ste vedeli, kde si dať vychladený Paulaner, kde sa dobre najesť a čo v Mníchove musíte vidieť. V prípade záujmu Vám vieme pripraviť aj zájazd vlakom alebo letecky spolu s ubytovaním podľa Vašich požiadaviek.


Autobusový zájazd, cena zahŕňa:

obojsmerná autobusová doprava z Bratislavy
lístok na zápas
delegát
super pokyny k zájazdu
*minimálny počet 5 ľudí


Nenechajte si ujsť Bayern naživo a pri vypĺňaní Nezáväznej objednávky nám prosím dajte vedieť, o aký typ zájazdu máte záujem.