phone0904 881 999

mail_outlineinfo@desirea.sk

Austrália a relax na exotickej pláži na Bali

Ospraveňujeme sa ale zájazd už nie je dostupný.

Vyberte si z podobných zájazdov alebo prejdite na vyhľadávanie.

Vyhľadávanie

descriptionDetaily zájazdu

Je málo tak atraktívnych ciest pre bežného smrteľníka ako práve táto. Príjemný zájazd v dostupnej cene za hranice všedných dní. Tichomorské Fiji s polohou medzi Melanéziou a Polynéziou alebo jeden z najkrajších ostrovov Indonézie Vám ponúkame v skvelej kombinácii s Austráliou. Inteligentná poznávacia dovolenka a potom relax šitý na mieru. Destinácie o ktorých ste si mysleli, že sú ďaleko, sú bližšie, než si myslíte.

1. deň:
Odlet z Európy.

2. deň:
Ach Bože, stále sme vo vzduchu. Austrália je už však bližšie.

3. deň:
Skorý ranný prílet do Austrálie. MELBOURNE: najkultúrnejšie mesto krajiny a jedno z najväčších gréckych miest na svete. Dozviete sa prečo. Okruh mestom a prechádzky po nábreží pri rieke Yarra. New Federation Square, Queen Victoria market, ale aj najstaršie katedrály a múzea. Pochopíte rozdiel medzi provinciami Victoria a New South Wales. Viete ako sa hrá austrálsky futbal? Vznikol však v Melbourne v meste, ktoré šport miluje vo svete je známe množstvom exkluzívnych športových podujatí. Večerné pokojné až nudné mesto porovnáme o pár dní s pulzujúcim Sydney.

4. deň:
Vyhliadková jazda po pobreží po tzv. GREAT OCEAN ROAD, legendárnej ceste, postavenej v čase hospodárskej krízy, ktorá dnes patrí k najkrajším v Austrálii s cestami vinúcimi sa pozdĺž oceánu a pieskových pláží až k dvanástim apoštolom, monumentálnym pieskovcovým masívom týčiacim sa z rozbúrenej vody. Táto cesta je zároveň najväčším vojenským spomienkovým miestom na svete, keďže je celá venovaná vojakom padlým v prvej svetovej vojne. Príjemný deň v príjemnom prostredí. Večer návrat do mesta a individuálny relax.

5. deň:
Preletíme 1000 km, ktoré oddeľujú dve najväčšie mestá v krajine a pristaneme v Sydney. SYDNEY rozhodne stojí za návštevu. Veľkolepá stavba Opera House, nádherné záhrady a parky s poletujúcimi papagájmi v Royal Gardens, legendárny most Harbour Bridge, nádherné Sydney Aquarium, množstvo múzeí a obchodov. Celý deň strávime prehliadkou tohto najznámejšieho austrálskeho mesta, ktoré v ničom nezaostáva za inými svetovými metropolami. Sydney je mesto, kde sa neustále čosi deje, jeho vynikajúca poloha vás vyzýva, aby ste tu strávili viac dní a presne to aj spravíme.

6. deň:
Uvoľnený deň, ktorý strávime prechádzkou v starej časti mesta The Rocks, nákupy v Queen Victoria shopping centre prípadne relax na Bondi beach.

7. deň:
Voľný program alebo fakultatívny výlet do Blue mountains: Celodenný výlet v trvaní cca 9 hodín. Opustíme Sydney po známom meste Anzac a po Victoria road prejdeme do "Modrých hôr". Pieskovcové hory, ktoré sú rozryté množstvom priepastí a roklín. Celá oblasť je súčasťou svetového dedičstva Unesco. Z Echo pointu si pozrieme nádhernú panorámu s výhľadom až k skalnej formácii nazývanej tri sestry. V tzv. scenic world absolvujeme jazdu váčikom po najstrmšej železnici sveta. Budeme obdivovať vzácne druhy eukalyptov, ktoré dali meno týmto horám. Poobede navštívime živú farmu, kde si pozrieme typické austrálske zvieratá a každý si tu nájde svoju kenguru, koalu či tajpana. Večer návrat do Sydney. Cena 110 euro / 1 osoba ( doprava, vstupné, sprievodca)

8. deň:
Voľný program alebo fakultatívny výlet Ayers Rock: Absolvujte letecký výlet do srdca austrálskeho outbacku, k magickým skalám Ayers rock, ktoré sú pre poôvodných obyvateľov Austrálie posvätnými. ULURU alebo AYERS ROCK: monolit Uluru, päť kilometrov dlhý a viac než tristo metrov vysoký, leží takmer uprostred kontinentu. Skala, ktorá je dvakrát taká veľká ako centrálny Londýn, je lemovaná jaskyňami, ktoré slúžili na kmeňové ceremónie a ako pohrebné komory pôvodných obyvateľov Austrálie. Západ Slnka sa tu pohrá s farbami a vychutnáme si neustále sa meniacu scenériu uprostred krajiny. Cena: 570 euro/ 1 osoba ( spiatočná letenka do Sydney vrátane letiskových poplatkov, 1 noc v 3* hoteli v dvojposteľových izbách, raňajky, letiskové transfery a výlet k Uluru). Pocestujete na ľahko keďže veci si necháte v Sydney.

9. deň:
Návrat z Ayers Rock, individuálny program v Sydney

10. deň:
Odlet na tropický ostrov BALI a oddych na slávnych plážach tohto indonézskeho letoviska. Kultúrne sa prenesieme do iného sveta veď Bali je unikátne tým, že je jedinou hinduistickou oblasťou mimo územia Indie. Spoznáme nové zvyky, chrámy ale hlavným cieľom je pláž. V základnej cene zájazdu je relax v príjemnom 3* hoteli All Seasons Bali legian a pláž je 7 minút peši z hotela. Jeho lokalita nie je priamo na pláži. Ak máte záujem o zlepšenie ubytovacieho štandardu tak Vám odporúčame služby BUBO prémium, kde nájdete 4* a 5* hotely a aj all inclusive ponuku na Bali.

11. až 15. deň:
Relax v hoteli podľa Vášho výberu.

16. deň:
Prílet domov.

Cena zahŕňa:
  • Medzinárodnú letenku do Melbourne a späť z Denpasaru
  • Prelet Melbourne – Sydney
  • Prelet Sydney alebo Denpasar
  • 12 x ubytovanie v 3* hoteloch v dvojposteľových izbách
  • 12 x raňajky
  • Privátnu dopravu počas celého programu
  • Letiskové transfery v Austrálii a na Bali
  • Prehliadku Melbourne a Sydney
  • Slovenského sprievodcu počas poznávacej časti
  • Najlepšie poistenie proti insolventnosti

Cena nezahŕňa:

letiskové poplatky, víza, ostatnú stravu, fakultatívne výlet, vstupné do pamiatok a atrakcií