phone0904 881 999

mail_outlineinfo@desirea.sk

Arsenal - Hull

Londýn - Anglicko, Veľká Británia

Ospraveňujeme sa ale zájazd už nie je dostupný.

Vyberte si z podobných zájazdov alebo prejdite na vyhľadávanie.

Vyhľadávanie

descriptionDetaily zájazdu

POĎ NA EMIRATES STADIUM A POZRI SI ARSENAL NAŽIVO

Arsene Wenger je futbalovou ikonou nielen na Arsenale a každý fanúšik The Gunners by mal aspoň raz za život vidieť francúzskeho kouča v akcii. Krásny štadión, útočný futbal, hotel v pešej dostupnosti, množstvo gólov a nezabudnuteľná atmosféra – to všetko je možné zažiť na severe Londýna. Táto sezóna bude pre Arsenal dôležitá, keďže ostatní zbroja a chystajú sa vytlačiť Kanonierov z top tabuľkových pozícií. Nenechajte si ujsť túto príležitosť a poďte s nami pozrieť svoj obľúbený tím či už v domácich alebo európskych súťažiach. Veríme, že The Gunners budú po sezóne držať v rukách aspoň jednu trofej. Každý zápas je preto výnimočný a dôležitý. Záujem o Arsenal výrazne rastie, v poslednej sezóne sme prekonávali rekordy v počte splnených futbalových snov. Klub zo severného Londýna sa vyšvihol na top destináciu našich klientov. Presvedčiť sa o tom môžete v sekcii .

Priemerné hodnotenie našich klientov je 9,47 bodov z 10.
Od nás dostávate prvotriedny servis: v cene zájazdu za Vás urobíme online check-in na letenky, objednáme letiskové transfery v Anglicku, ubytovanie máte vždy s raňajkami a k dispozícii je aj ochotný delegát. Myslíme aj na Vašu bezpečnosť, preto je pri leteckých zájazdoch vždy v cene cestovné poistenie vrátane storna zájazdu. Poradíme, kde si dať vychladený Guiness alebo typické svetlé anglické pivo “Ale”, kde dobre nakúpiť a čo v Londýne musíte vidieť. Pred odchodom na zájazd dostanete prepracované pokyny s mapkami a inštrukciami a v Londýne sa budete cítiť ako doma.

Cena zájazdu na Arsenal zahŕňa:
obojsmernú letenku Bratislava – Londýn Stansted (možné odlety z Košíc/Popradu/Čiech/Maďarska/Rakúska) vrátane online check-in, ubytovanie v 3* hoteli s raňajkami, lístok na zápas, letiskové transfery v Anglicku, cestovné poistenie vrátane storna zájazdu, delegát, super pokyny k zájazdu.

 

Nenechajte si ujsť Arsenal naživo a kontaktujte nás vyplnením Nezáväznej objednávky.