phone0904 881 999

mail_outlineinfo@desirea.sk

Víkend pri mori s výletom do Benátok

Veneto (oblasť Benátok), Taliansko

Ospraveňujeme sa ale zájazd už nie je dostupný.

Vyberte si z podobných zájazdov alebo prejdite na vyhľadávanie.

Vyhľadávanie

descriptionDetaily zájazdu

Popis a program zájazdu:
Ak milujete slnko, more a Taliansko tak neváhajte a vyrazte s nami na perfektný víkend k moru. Celé dva dni plné relaxu čakajú na Vás v obľúbenom talianskom letovisku Lido di Jesolo. Široké piesočnaté pláže a pozvoľný vstup do mora sú ideálne aj pre deti, ale aj dospelých. Navštívite taktiež jedno z najromantickejších miest sveta – Benátky, mesto kanálov, mostov a typických úzkych uličiek. 

Program :


1.deň :
vo večerných hodinách odchod autobusom zo Slovenska.

2.deň :
v ranných hodinách príchod do talianskeho prístavu Punta Sabbioni, odkiaľ sa loďou dopravíte do romantických Benátok. Prehliadnete si najvýznamnejšie historické pamiatky: Dóžov Palác, Chrám sv. Marca, Zvonicu, známy most Ponte Rialto.… Za návštevu stoja aj ďalšie dva zaujímavé ostrovy benátskej lagúny – ostrov Murano a Burano. Na sklárskom ostrove Murano  môžete vidieť výrobu skla, navštíviť sklárske múzeum a rôzne iné zaujímavosti. Druhý z najmalebnejších ostrovov lagúny je čipkársky ostrov Burano, ktorý pre svoju krásu odjakživa priťahoval maliarov. Vo večerných hodinách odchod autobusom na hotel, kde sa ubytujete. Nocľah.

3.deň :
po raňajkách odchod do obľúbeného prímorského letoviska na Benátskej riviére – Lido di Jesolo, kde si budete môcť vychutnať more a slnko. Široká pláž so zlatistým pieskom, množstvo zábavných atrakcií, kaviarničky, bary, reštaurácie… to všetko Vás tu čaká a nudiť sa určite nebudete. Vo večerných hodinách odchod autobusom na Slovensko.

4.deň :
príchod na Slovensko v ranných hodinách. Zmena programu vyhradená. Pokyny k zájazdu obdrží e-mailom každý objednávateľ zájazdu najmenej 7 dní pred odchodom na zájazd.Cena zájazdu zahŕňa:
autobusovú dopravu
1 x hotelové ubytovanie
1 x raňajky
služby overeného sprievodcu
prehliadku Benátok
poistenie insolventnosti CK

V cene nie je zahrnuté:
obojsmerná miestenka - 7 € /osoba ( môžete si  prednostne vybrať presné miesto na sedenie v autobuse). Miestenky sa dodatočne zajednať nedajú. Prosíme v prípade záujmu si ich zaškrtnúť v objednávkovom formulári a do poznámky uviesť, kde by ste mali záujem sedieť ( napr. na strane šoféra, na strane sprievodcu, ktorý rad...).
príplatok za jednolôžkovú izbu - 25 € / osoba/ noc
komplexné cestovné poistenie UNION - 2 € / deň
poplatok za dvojsedadlo - 80 € ( v prípade, že chcete sedieť na dvojsedadle sám/sama )
loď z Punta Sabbioni do Benátok - cca 20 € –obojsmerný lístok ( platí aj na ostrovy Murano, Burano...)
povinný vstupný poplatok turistického autobusu do Benátok  rozpočítaný na každého cestujúceho - 6 € / osoba
prípadná pobytová taxa - cca 1 € / osoba/ noc  ( platba na mieste )

nástupné miesta a príplatky :
Nitra 8 € /osoba ( garantovaný zvoz ) Sereď 8 € / osoba ( garantovaný zvoz ) Trnava 8 € / osoba ( garantovaný zvoz ) Bratislava – bez príplatku.  Všetky nástupné miesta budú realizované.


Cestovná kancelária nezodpovedá za presné ceny vstupov, lístkov..., nakoľko sa ceny počas roka menia a CK ich nedokáže ovplyvniť.