phone0904 881 999

mail_outlineinfo@desirea.sk

Tottenham - Newcastle

Londýn - Anglicko, Veľká Británia

Ospraveňujeme sa ale zájazd už nie je dostupný.

Vyberte si z podobných zájazdov alebo prejdite na vyhľadávanie.

Vyhľadávanie

descriptionDetaily zájazdu

POĎ NA SPURS A POZRI SI TOTTENHAM NAŽIVO


Tottenham má za sebou skvelú históriu, ako prvý klub získal v Anglicku double a vyhral európsku súťaž pod hlavičkou UEFA. Po konsolidačnej fáze prišiel Mauricio Pochettino a dotiahol Spurs do boja o titul . Mužstvo je plné mladých hráčov, anglických reprezentantov, ktorých vedie ostrostrelec Harry Kane. Fanúšikovia tímu zo severného Londýna patria medzi najvášnivejších. Vicemajster  predchádzajúcej sezóny bude v tejto sezóne svoje domáce zápasy hrať na slávnom Wembley Stadium , pretože staručký White Hart Lane je v rekonštukcii. Už dnes sa môžeme tešiť na krásne futbalové zážitky s Tottenhamom nielen v anglickej Premier League, ale minimálne aj v skupinovej fáze Ligy majstrov. Každý zápas je oslavou tradície anglického futbalu a zážitok na celý život. V poslednej sezóne sme prekonávali rekordy v počte splnených futbalových snov. Presvedčiť sa o tom môžete v sekcii .


Od nás dostávate prvotriedny servis: v základnej cene zájazdu za Vás urobíme online check-in na letenky, ubytovanie máte vždy s raňajkami, obstaráme Vaše vstupenky na zápas a pripravíme Vám pokyny, vďaka ktorým sa určite nestratíte. Poradíme, kde si dať vychladený Guiness alebo typické svetlé anglické pivo "Ale", kde dobre nakúpiť a čo v Londýne musíte vidieť. Pred odchodom na zájazd dostanete prepracované pokyny s mapkami a inštrukciami a v Londýne sa budete cítiť ako doma.


Základná cena zájazdu na Tottenham zahŕňa:

obojsmernú letenku Bratislava/Košice - Londýn (možné odlety z Popradu/Čiech/Maďarska/Rakúska) vrátane online check-in a zaslania letenky na email

ubytovanie v 3* hoteli s raňajkami

lístok na zápas

super pokyny k zájazdu


Nenechajte si ujsť Tottenham naživo.