phone0904 881 999

mail_outlineinfo@desirea.sk

Tottenham - Everton

Londýn - Anglicko, Veľká Británia

Ospraveňujeme sa ale zájazd už nie je dostupný.

Vyberte si z podobných zájazdov alebo prejdite na vyhľadávanie.

Vyhľadávanie

descriptionDetaily zájazdu

POĎ NA SPURS A POZRI SI TOTTENHAM NAŽIVO

Tottenham má za sebou skvelú históriu, ako prvý klub získal v Anglicku double a vyhral európsku súťaž pod hlavičkou UEFA. Po konsolidačnej fáze prišiel Mauricio Pochettino a dotiahol Spurs do boja o titul. Mužstvo je plné mladých hráčov, anglických reprezentantov, ktorých vedie ostrostrelec Kane. Fanúšikovia tímu zo severného Londýna patria medzi najvášnivejších. Štadión White Hart Lane sa momentálne rekonštruuje a Ligu majstrov odohrá Tottenham na slávnom Wembley. Každý zápas je oslavou tradície anglického futbalu a zážitok na celý život. Táto sezóna bude pre Spurs dôležitá, keďže je po rokoch konečne v Lige majstrov. Argentínsky tréner má najvyššie ambície, mladý tím a za sebou horkokrvných fanúšikov. Nenechajte si ujsť túto príležitosť a poďte s nami pozrieť svoj obľúbený tím či už v domácich alebo európskych súťažiach. Každý zápas je preto výnimočný a dôležitý. V poslednej sezóne sme prekonávali rekordy v počte splnených futbalových snov. Presvedčiť sa o tom môžete v sekcii .

Priemerné hodnotenie našich klientov je 9,47 bodov z 10.
Od nás dostávate prvotriedny servis: v cene zájazdu za Vás urobíme online check-in na letenky, objednáme letiskové transfery v Anglicku, ubytovanie máte vždy s raňajkami a k dispozícii je aj ochotný delegát. Myslíme aj na Vašu bezpečnosť, preto je pri leteckých zájazdoch vždy v cene cestovné poistenie vrátane storna zájazdu. Poradíme, kde si dať vychladený Guiness alebo typické svetlé anglické pivo "Ale", kde dobre nakúpiť a čo v Londýne musíte vidieť. Pred odchodom na zájazd dostanete prepracované pokyny s mapkami a inštrukciami a v Londýne sa budete cítiť ako doma.

Cena zájazdu na Tottenham zahŕňa:
obojsmernú letenku Bratislava - Londýn Stansted (možné odlety z Košíc/Popradu/Čiech/Maďarska/Rakúska) vrátane online check-in, ubytovanie v 3* hoteli s raňajkami, lístok na zápas, letiskové transfery v Anglicku, cestovné poistenie vrátane storna zájazdu, delegát, super pokyny k zájazdu.

 

Nenechajte si ujsť Tottenham naživo a kontaktujte nás vyplnením Nezáväznej objednávky.