phone0904 881 999

mail_outlineinfo@desirea.sk

Švajčiarske alpy a severné Taliansko

Ospraveňujeme sa ale zájazd už nie je dostupný.

Vyberte si z podobných zájazdov alebo prejdite na vyhľadávanie.

Vyhľadávanie

descriptionDetaily zájazdu

Rámcový program zájazdu:


1. deň:

V skorých ranných hodinách odchod z Bratislavy a následne Brna (2. nástupné miesto), prejazd do Švajčiarska, jazda údolím Engadin, jedným z najmalebnejších vo Švajčiarsku. Prehliadka Sv. Mórica - svetoznámeho strediska zimných športov, zasadeného do úchvatnej scenérie alpských velikánov. Prejazd cez priesmyk Maloja na ubytovanie.

 

2. deň:

Po raňajkách cesta okolo nádherného jazera Lago di Como, krátka zastávka v Tremezzo pri Ville Carlotta. Odchod do do oblasti nazývanej Švajčiarska riviéra - prehliadka Lugana a Locarna, slávnych klimatických kúpeľov, ležiacich na brehoch dvoch krásnych jazier Lago Maggiore a Lago di Lugano. Ubytovanie.

 

3. deň :

Po raňajkách odchod k jazeru Lago Maggiore , prehliadka malebnej Stresy na brehu jazera , fakultatívne výlet loďou na prekrásny ostrov Isola Bella , patriaci k presláveným Borromejskými ostrovom , biskupský palác s nádherným interiérom a záhradou . Možnosť kúpania v jazere . Prechádzka pozdĺž brehov jazera do starobylej Árony s hradom , fakultatívne výstup do sochy San Carlo s vyhliadkou . Večer ubytovanie v oblasti Milána .

 

4. deň :

Po raňajkách prehliadka Milána - prechádzka centrom okolo známeho divadla alla Scala , prehliadka svetoznámeho dómu , možnosť fakultatívneho vstupu do obrazárne v Castello , kde je umiestnená jedna z neskorých piet Michelangelových . Jednotlivci môžu navštíviť kostol Santa Maria delle Grazie . Popoludní jazda k jazeru Garda , prehliadka Sirmione , prejazd po brehu jazera cez rekreačné strediská s horskou panorámou . Večer ubytovanie pri Verone .

 

5. deň :

Po raňajkách prehliadka Verony , mesta Rómea a Júlie , a jej rímskych pamiatok - známa aréna , rímske hradby , hrad Castello Scaligerov , hrobky rodiny Scaligerov , katedrála . Potom odchod do Vicenzy . Hlavná ulica Corso Andrea Palladio prechádza stredom starého centra a je lemovaná renesančnými palácmi , Teatro Olimpico , najstaršie kryté divadlo v Európe . Popoludní príchod do Padovy - starobylé mesto ponúka veľké množstvo pamiatok a je tiež univerzitným centrom ( od roku 1221 ) aj pútnickým miestom , kam ľudia prichádzajú uctiť sv. Antonína Padovánského . Večer odjazd domov.

 

6. deň :

Skoro ráno návrat do Brna a potom do Bratislavy.

Cena zahŕňa:
Doprava luxusným autobusom, 4x ubytovanie s raňajkami v hoteloch v dvojlôžkových izbách, sprievodca zájazdu, poistenie voči insolventnosti CK.

Cena nezahŕňa:
Prípadné vstupy a pobytové taxy, komplexné cestovné poistenie

Poznámky a informácie:
CK si vyhradzuje právo zmeny programu.