Cena

local_offer Od 65 €
event_available

14. 2. 2020 / 3 dni

people
restaurant

Bez stravy

hotel

Bez ubytovania

euro_symbol
check_circle

Prečo cestovať s nami?

 • trending_down

  Garancia najnižšej ceny

 • star

  Individuálny prístup k zákazníkovi

 • help

  Telefonická podpora denne 9-18 hod.

 • mood

  Viac ako 5000 spokojných zákazníkov

Máte otázku?

Neváhajte a kontaktujte nás na bezplatnej linke. Sme tým expertov a radi vám poradíme s výberom zájazdu.

phone0800 444 555

 • alarmFirst minute
 • access_time3 dni
 • event_available termíny od 14. 2. 2020
 • directions_busautobusová doprava
 • infoID zájazdu: 944339

descriptionDetaily zájazdu

Popis a program zájazdu:
Navštívte Benátky, jedno z najromantickejších miest sveta a zažite nezabudnuteľný Benátsky karneval, ktorý sa stáva pre jeho rozmanitosť a jedinečnosť z roka na rok lákavejší. Pestrofarebné masky, úzke uličky, gondoly, bohatá história a taliansky šarm je to, čo Vás určite nadchne a toto mesto si zamilujete. Okrem toho môžete navštíviť sklársky ostrov Murano a čipkársky ostrov Burano.

Program :


1.deň :
odchod zo Slovenska vo večerných hodinách do talianského prístavu Punta Sabbioni.

2.deň :
v ranných hodinách príchod do prístavu Punta Sabbioni, následne presun loďkou do Benátok. Kto bude mať záujem, môže si prehliadnuť mesto s naším overeným sprievodcom, ktorý Vám poukazuje tie najvýznamnejšie pamiatky. Uvidíte Dóžov palác, most Rialto, Námestie sv. Marca s katedrálou,... Zaujmú Vás typické úzke uličky, gondoly, bohatá história a taktiež nebude chýbať legenda o milovníkovi žien Casanovi. Navštíviť Benátky počas karnevalu je dvojnásobný zážitok. Je to možnosť ako precítiť atmosféru tohto romantického a zároveň temperamentného mesta na vlastnej koži. Pestrofarebné masky,  rôzne vystúpenia a temperamentní Taliani Vás vtiahnu do víru karnevalovej zábavy. Počas dňa mesto usporiadava rôzne sprievodné akcie. Môžete navštíviť farebný ostrov Burano alebo čipkársky ostrov Murano. Dozviete sa dôvod, prečo sú domčeky na Burane farebné a rôzne iné zaujímavosti. Je možné, že uvidíte pred domami ženy, ktoré krajky vyrábajú a majú naozaj vysokú hodnotu. Malebný ostrov Burano je známy aj ako ostrov kľudu a pohody. Ostrov je plný domčekov s maľovanými okenicami. Odchod z Benátok loďkou do Punta Sabbioni vo večerných hodinách. Z Punta Sabbioni odchod autobusom na Slovensko.

3.deň :
príchod autobusom na Slovensko v ranných hodinách. Zmena programu vyhradená. Pokyny k zájazdu obdrží e-mailom každý objednávateľ zájazdu najmenej 7 dní pred odchodom na zájazd.Cena zájazdu zahŕňa:
autobusovú dopravu
služby overeného sprievodcu
poistenie insolventnosti CK
prehliadku Benátok


V cene nie je zahrnuté:
komplexné cestovné poistenie UNION - 2 € / deň
obojsmerná miestenka - 7 € / osoba ( môžete si vybrať presné miesto na sedenie v autobuse). Miestenky sa dodatočne zajednať nedajú. Prosíme v prípade záujmu si ich zaškrtnúť v objednávkovom formulári a do poznámky uviesť , kde by ste mali záujem sedieť ( napr. na strane šoféra, na strane sprievodcu, ktorý rad...)
lodný lístok - cca 20 € /osoba ( platí aj na ostrovy Murano a Burano )
povinný vstupný poplatok turistického autobusu do Benátok - rozpočítaný na každého cestujúceho cca 6 € /osoba


nástupné miesta:

Bratislava – bez príplatku Nitra 8 € /osoba ( garantovaný zvoz ) Sereď 8 € /osoba ( garantovaný zvoz ) Trnava 8 € /osoba ( garantovaný zvoz ) Všetky nástupné miesta budú realizované. 

Cestovná kancelária nezodpovedá za presné ceny vstupov, lístkov..., nakoľko sa ceny počas roka menia a CK ich nedokáže ovplyvniť.

mapMapa