Silvester v Krakowe, čarovné Zakopané a wellness

Zakopane - Malopoľské vojvodstvo, Poľsko Krakow - Malopoľské vojvodstvo, Poľsko

Cena

local_offer Od 139 €
event_available

30. 12. 2019 / 3 dni

people
restaurant

Bez stravy

hotel

Bez ubytovania

euro_symbol
check_circle

Prečo cestovať s nami?

 • trending_down

  Garancia najnižšej ceny

 • star

  Individuálny prístup k zákazníkovi

 • help

  Telefonická podpora denne 9-18 hod.

 • mood

  Viac ako 5000 spokojných zákazníkov

Máte otázku?

Neváhajte a kontaktujte nás na bezplatnej linke. Sme tým expertov a radi vám poradíme s výberom zájazdu.

phone0800 444 555

 • alarmFirst minute
 • access_time3 dni
 • event_available termín 30. 12. 2019
 • directions_busautobusová doprava
 • infoID zájazdu: 944333

descriptionDetaily zájazdu

Popis a program zájazdu:
Zažite nezabudnuteľný Silvester v historickom Krakowe, ochutnajte výborný oštiepok v malebnom mestečku Zakopané a oddýchnite si vo vodnom svete.

Program zájazdu:

1.deň :
v ranných hodinách odchod zo Slovenska z jednotlivých nástupných miest. V poludňajších hodinách príchod do jedného z najkrajších miest Poľska - do  malebného Zakopaného, úžasného dreveného mesta pod Tatrami. Vyveziete sa pozemnou lanovkou na krásny výhľad z vrchu Gubalowka, navštívite netradičný cintorín s dreveným kostolíkom a neskôr sa poprechádzate po hlavnej pešej ulici v centre mesta, kde nájdete množstvo stánkov s tradičnými oštiepkami, suvenírmi, množstvom rôznych obchodov a chutných reštaurácií... Všade budete môcť obdivovať tradičnú architektúru a z mnohých miest započujete goralskú hudbu. Odporúčame povoziť sa na koči, na ktorom si prehliadnete širšie centrum mesta Zakopané, vyskúšať polievku žurek, a bol by hriech neochutnať tradičné oštiepky na grile s brusnicami a rôzne iné dobroty. V podvečerných hodinách odchod na hotel. Ubytovanie. Nocľah.

2.deň:
po raňajkách si prehliadnete historické centrum Krakowa s našou sprievodkyňou, alebo sa vydáte svojou vlastnou cestou, ktorá Vám poukazuje najvýznamnejšie historické pamiatky. Uvidíte hrad Wavel, katedrálu sv. Stanislava, Hlavné námestie - Rynek Glowny, renesančnú budovu Sukienice, gotický Mariánsky kostol, budovu Radničnej veže, Floriánsku bránu a Barbakan... Neskôr odchod späť na hotel, kde si oddýchnete. Vo večerných hodinách návrat do centra Krakowa so silvestrovským programom. Silvestrovský program sa bude konať na najväčšom stredovekom námestí v Európe, alebo ho môžete stráviť v niektorej z reštaurácií a barov. Ak ste milovníkom historických pamiatok, milujete rušné miesta, pouličných umelcov, stredoveké uličky, lákajú Vás obchody, kaviarničky, tak budete na správnom mieste.

3.deň :
raňajky, neskorší odchod z hotela. Dnes na Vás čaká oddych v jednom z najväčších vodných parkov v Poľsku, kde sa nachádza množstvo vodných atrakcií, vodné masáže, divokú rieku, vírivky, tobogány, sauny... Teplota vody je príjemná, v bazénoch sa pohybuje okolo 30°C. Kto nebude mať záujem navštíviť vodný svet, môže zostať v Krakowe a spraviť si individuálny program. Odchod na Slovensko cca o 16:30 hod. Zmena programu vyhradená. Pokyny k zájazdu obdrží e-mailom každý objednávateľ zájazdu najmenej 7 dní pred odchodom na zájazd.Cena zájazdu zahŕňa:
autobusovú dopravu
2 x ubytovanie v 3* hoteli
2 x raňajky
služby overeného sprievodcu
prehliadku Krakowa
poistenie insolventnosti CK

V cene nie je zahrnuté:
príplatok za jednolôžkovú izbu - 30 € / osoba/noc
obojsmerná miestenka - 7 € / osoba ( môžete si vybrať presné miesto na sedenie v autobuse). Miestenky sa dodatočne zajednať nedajú. Prosíme v prípade záujmu si ich zaškrtnúť v objednávkovom formulári a do poznámky uviesť, kde by ste mali záujem sedieť ( napr. na strane šoféra, na strane sprievodcu, ktorý rad...)

komplexné cestovné poistenie - 2 € / osoba / deň
príplatok za dvojsedadlo - ( v prípade, že chce 1 osoba sedieť sama na dvojsedadle) 50 €
vstupné aqua park - cca 12 € / osoba

nástupné miesta a príplatky:
Bratislava 9 € ( garantovaný zvoz) Trnava 8 € ( garantovaný zvoz) Nitra 7 € ( garantovaný zvoz)  Banská Bystrica 6 € ( garantovaný zvoz) Ružomberok 0 €

Cestovná kancelária nezodpovedá za presné ceny vstupov, lístkov..., nakoľko sa ceny počas roka menia a CK ich nedokáže ovplyvniť.

mapMapa