phone0904 881 999

mail_outlineinfo@desirea.sk

Romantický Paríž

Paríž a okolie, Francúzsko

Ospraveňujeme sa ale zájazd už nie je dostupný.

Vyberte si z podobných zájazdov alebo prejdite na vyhľadávanie.

Vyhľadávanie

descriptionDetaily zájazdu

1.deň:
odlet z Bratislavy, prílet do Paríža, spoločný transfer z letiska do hotela, ubytovanie.

2.deň:
raňajky, výstup na Eiffelovu vežu, presun na Champs - Elysées, Víťazný oblúk, pešia prechádzka k nám. Svornosti – Concorde. Presun na Montmartre – večerná prechádzka bazilika Sacré Coeur, námestie umelcov Place du Tertre, nocľah.

3.deň:
raňajky, odchod rýchlovlakom do Versailles (kráľovský zámok a záhrady) – návrat do centra Paríža – návšteva múzea Louvre, prechádzka k Opere, kostol Madeleine, nám. Vendôme s hotelom Ritz, nocľah.

4.deň:
raňajky, pešia prehliadka najznámejších historických pamiatok centra mesta: Justičný palác, katedrála Notre Dame, kaplnka Sainte Chapelle, v popoludňajších hodinách pešia prehliadka pokračuje po ľavom brehu Seiny – Latinská štvrť, Invalidovňa, Most Alexandra III., hrobka Napoleona, Malý a Veľký palác, fakultatívne večerná vyhliadková plavba po Seine resp. individuálne voľno, nocľah. 5.deň: raňajky, návšteva modernej štvrte La Defence, Centre G. Pompidou, Múzea voskových figurín resp. iného múzea v okolí, individuálne voľno resp. možnosť nákupov, v popoludňajších hodinách spoločný transfer z hotela na letisko, odlet z Paríža, prílet do Bratislavy.