phone0904 881 999

mail_outlineinfo@desirea.sk

Rio de Janeiro - mesto lásky

Brazília

Ospraveňujeme sa ale zájazd už nie je dostupný.

Vyberte si z podobných zájazdov alebo prejdite na vyhľadávanie.

Vyhľadávanie

descriptionDetaily zájazdu

Valentínsky darček a cesta do mesta bohov. Neuveriteľný stret krásnej prírody a pláží s moderným pulzujúcim mestom. Pravdepodobne najkrajšie mesto na svete. Cukrová homoľa, socha Ježiša na Corcovade a ďalšie svetové atrakcie. Náš hotel leží priamo v najznámejšej mestskej štvrti Copacabana, kde caipirinha tečie potokom. Výnimočná ponuka pre zaľúbených. Pri vypĺňaní prihlášky vám zľavu 100 percent odpočítame automaticky pri druhej (spolucestujúcej) osobe.


Program:


1.deň

Odlet do Južnej Ameriky
VIEDEŇ - RIO DE JANERIO

Odlet z Viedne, let do Južnej Ameriky.


2.deň

Mesto bohov a oddych na Copacabane
COPACABANA, RIO DE JANEIRO

RIO DE JANEIRO. Mesto bohov, ktoré Vás dostane už pri pohľade z okienka lietadla. Oddych na najznámejšej pláži sveta. Či dáte prednosť bohatšej Ipaneme?


3.deň

Corcovado a Cukrová homoľa v cene prehliadky mesta
COPACABANA - CUKROVÁ HOMOĽA - CORCOVADO - MARACANA

Prehliadka mesta prenajatým autobusom so slovenským sprievodcom. Lanovkou na Cukrovú Homoľu, kde niekto kedysi napísal: Prišiel som do Ria zomrieť. Keď som uvidel toto, rozhodol som sa žiť. Pochopíte prečo. Maracana, Sambodróm a centrum nového Ria. Pláže Ipanema, Flamengo a Botafogo. To všetko v cene Vašej cesty! Fakultatívne vláčikom k jednému z nových siedmich divov sveta na Corcovado. Odkiaľ je na Rio krajší pohľad?


4.deň

Caipirinha a samba, Flamengo a Ipanema
RIO DE JANEIRO

Oddych na pláži, caipirinha, samba a neuveriteľná energia na každom kroku. Pri troche šťastia návšteva futbalového zápasu na slávnej Maracane.


5.deň

Posledný drink a posledné vlny
RIO DE JANEIRO - VIEDEŇ

Odlet do Európy.


6.deň

Opäť doma

Prílet domov.


Cena zahŕňa

medzinárodné letenky
ubytovanie v 3* hoteli s raňajkami v izbách pre dve osoby
slovenského CK-sprievodcu
dopravu
prehliadku Rio de Janeiro autobusom
lanovsku na Cukrovú homoľu
najlepšie poistenie proti insolventnosti
caipirinhu na pláži

– šťastnú visačku na batožinu


Cena nezahŕňa:

inú stravu
letiskové poplatky

Výnimočná ponuka pre zaľúbených. Pri vypĺňaní prihlášky vám zľavu 100 percent odpočítame automaticky pri druhej (spolucestujúcej) osobe.

Poznámka:

Zdravotné odporúčania: Nie je povinné žiadne očkovanie. Každému odporúčame, aby sa pred cestou informoval o aktuálnej situácii u svojho lekára. CK nie je zdravotníckym zariadením.

Naši miestni partneri a vedenie CK odporúčajú každému cestovateľovi, aby si skontroloval očkovanie proti tetanu a žltačke AB. Sú to choroby, ktoré môžete dostať doma, na záhrade či pri trekingu pralesom. Myslite dopredu a nezabudnite na platné cestovné poistenie.


Cestovný doklad: Na cestu je potrebný cestovný pas SR/ČR platný minimálne 6 mesiacov po návrate zo zájazdu a musí obsahovať aspoň 2 voľné strany.