phone0904 881 999

mail_outlineinfo@desirea.sk

Po stopách sv. pátra Pia

Apúlia (Puglia), Taliansko

Ospraveňujeme sa ale zájazd už nie je dostupný.

Vyberte si z podobných zájazdov alebo prejdite na vyhľadávanie.

Vyhľadávanie

descriptionDetaily zájazdu

Názor CK:
NOVINKA! Pútnický zájazd s duchovný doprovodom a ubytovaním na jednom mieste.

Rámcový program zájazdu:
1. DEŇ: odlet v poludňajších hodinách z Budapešti do Bari, panoramatická autobusová prehliadka centra Bari (Duomo of San Sabino, Bazilika Sv. Mikuláša, v ktorej je od roku 1087 svätcov hrob). Popoludní transfer do mestečka San Giovanni Rotondo, slovenská svätá omša. Ubytovanie v hoteli, večera, nocľah.


2. DEŇ: raňajky, prehliadka areálu, kde pôsobil v rokoch 1916 - 1968 sv. páter Pio - charizmatický kapucínsky kňaz, ktorý mal vyše 50 rokov na svojom tele ustavične krvácajúce rany - stigmy. Celodenný náboženský program v San Giovanni Rotondo, počas ktorého uvidíte miesta spojené so životom a pôsobením sv. pátra Pia (prehliadka bazilík Santa Maria delle Grazie a sv. Pia, návšteva hrobu sv. pátra Pia). V bazilika sv. pátra Pia bude náš kňaz celebrovať slovenskú svätú omšu a vo vonkajšom areáli absolvujete Krížovú cestu. V podvečer návrat do hotela, večera, nocľah.


3. DEŇ: raňajky, dopoludnie strávite v San Giovanni Rotondo kde bude čas na osobné rozjímanie. Popoludní výlet autobusom do Monte Sant´Angelo (pamiatka UNESCO). Slovenská svätá omša v jaskyni, kde sa v rokoch 490, 492, a 1656 zjavil archanjel Michal. Toto miesto bolo v minulosti navštívené tiež viacerými pápežmi a svätcami. Transfer autobusom späť do hotela v San Giovanni Rotondo, večera a nocľah.


4. DEŇ: raňajky, slovenská svätá omša v San Giovanni Rotondo, transfer na letisko v Bari a odlet do Budapešti. Popoludní prílet do Budapešti.

Základná cena zahŕňa:
Leteckú dopravu Budapešť - Bari a späť,, letiskové, bezpečnostné a servisné poplatky, 3 x ubytovanie v dvojlôžkových a trojlôžkových izbách s vlastným príslušenstvom (sprcha a WC) v 3* hoteli v oblasti San Giovanni Rotondo, 3 x polpenzia (raňajky formou švédskych stolov a večere - servírované trojchodové menu) doprava podľa programu klimatizovaným autokarom, náboženský program podľa popisu, panoramatická autobusová prehliadka Bari, návšteva Monte Sant´Angelo, služby slovenského sprievodcu/kňaza počas zájazdu

Základná cena nezahŕňa:
jednolôžková izba 120 € , transfer z Bratislavy na letisko Budapešť a späť 50 €/os.

Poznámky a informácie:
CK si vyhradzuje právo na zmenu programu.