phone0904 881 999

mail_outlineinfo@desirea.sk

Cena

local_offer Od 459 €
event_available

4. 8. 2020 / 6 dní

people
restaurant

Raňajky

hotel
euro_symbol
check_circle

Prečo cestovať s nami?

 • trending_down

  Garancia najnižšej ceny

 • star

  Individuálny prístup k zákazníkovi

 • help

  Telefonická podpora denne 9-18 hod.

 • mood

  Viac ako 5000 spokojných zákazníkov

Máte otázku?

Neváhajte a kontaktujte nás na bezplatnej linke. Sme tým expertov a radi vám poradíme s výberom zájazdu.

phone0904 881 999

 • alarmLast minute
 • access_time6 dní
 • event_available termín 4. 8. 2020
 • directions_busautobusová doprava
 • infoID zájazdu: 1061544

descriptionDetaily zájazdu

Rámcový program zájazdu:
1.deň: V doobedňajších hodinách transfer z Bratislavy do Brna (2.nástupné miesto). Cesta cez Nemecko do Francúzska na nocľah.


2.deň: Skoro ráno trajekt alebo Eurotunel do Anglicka. Prvá zástavka bude pri kriedových útesoch v umelo vytvorenom parku Samphire Hoe, s neuveriteľnými výhľadmi na vysoko sa týčiacimi útesmi nad Vami. Prehliadka opevneného stredovekého mesta Canterburry s nádhernou katedrálou. Potom bude následovať prekrásny vodný hrad Leeds s rozsiahlymi kvetinovými záhradami a bludiskom.


3.deň: Raňajky. Ráno uvidíte krásne univerzitné mesto Oxford s radou historických univerzitných budov a koľají. Potom prechádzka s kvapkou mystiky- megalitický kruh v Avebury. Návšteva historického mesta Bath, jedného z najkrajších miest vo Veľkej Británií vďaka jeho jednotnému architektonickému štýlu. Budeme obdivovať zachovalé rímske kúpeľe vystavované na termálnych prameňoch. Námestie The Circus a monumentálne budovy na Royal Crescent, ktoré sú dielom architektov Johna Wooda staršieho a mladšieho. Nocľah.


4.deň: Raňajky. Prehliadka rodiska Williama Shakespeara - malebného historického mestečka Stratford - upon - Avon s typickými hrázdenými domami zo 16. a 17.storočia. Perla stredoveku - impozantný hrad Warwick, ktorý patrí medzi najzachovalejšie v Anglicku s expozíciou múzea madame Tussauds. Návšteva Cambridge , mesto ležiace na rieke Cam, druhá najstaršia anglická univerzita , tradičný rival Oxfordu. Ubytovanie a nocľah.


5.deň: Raňajky. Celodenný výlet do Londýna. Bezpečnostná pauza autobusu. Kráľovská štvrť Westminster- Westminster Abbey, Houses of Parliament s vežou Big Ben. Slávnostné ceremónie striedanie kráľovských gárd na Whitehall alebo Buckinghamskom paláci. Trafalgar Square a námestie Picadilli Circus. Popoludní osobné voľno , možná návšteva múzeí podľa záujmu - Madame Tussaudś , Britské národné múzeum, Národná galéria, londýnska štvrť Soho s možnosťou večere v čínskej štvrti. Večerný odchod domov. Nočný Eurotunnel alebo trajekt do Francúzska.


6.deň: Dopoludnia návrat do Brna, následne transfer do Bratislavy.


Názor CK:
Obľúbený zájazd opäť v našej ponuke ! Počas tohto zájazdu okrem iného navštívite tieto miesta :Canterbury - Hrad Leeds - Oxford - Bath - Stratford -Upon-Avon- Cambridge - Londýn

Základná cena zahŕňa:
dopravu luxusným autobusom , 4 x ubytovanie v hoteli , 3 x raňajky, Eurotunnel alebo trajekt cez kanál La Manche , sprievodcovské služby

Základná cena nezahŕňa:
príplatok za 1/1 izbu 160,-€/osoba,komplexné cestovné poistenie.

mapMapa