Nádherné Plitvické jazerá a večerný Záhreb

Chorvátsko

Ospraveňujeme sa ale zájazd už nie je dostupný.

Vyberte si z podobných zájazdov alebo prejdite na vyhľadávanie.

Vyhľadávanie

descriptionDetaily zájazdu

Popis a program zájazdu:
Navštívte jeden z najkrajších prírodných výtvorov Európy - Plitvické jazerá, kde sa natáčal slávny film Winnetou a neobídete ani malebné a živé hlavné mesto Chorvátska Záhreb s množstvom romantických uličiek, kaviarničiek a obchodíkov.

Program :

1.deň :
odchod zo Slovenska z jednotlivých nástupných miest v neskorých večerných hodinách.


2.deň :
v ranných hodinách príchod do Plitvíc k jednému z bezpochyby najkrajšiemu a najznámejšiemu parku v Chorvátsku. Určite si spomeniete na dobrodružné scény z Winnetoua, ktoré sa odohrávali práve tu. Čaká na Vás prechádzka a pobyt v nádhernom zelenom parku, kde nájdete úžasné vodopády, priezračné jazerá, ktoré nadobúdajú tyrkysovo modrú alebo smaragdovo zelenú farbu. V podvečerných hodinách vyrazíte do Záhrebu, kde sa môžete poprechádzať po romantických uličkách v starom barokovom jadre a obdivovať kostoly a katedrály, alebo sa len-tak túlať po obchodíkoch, prípadne si posedieť v jednej z mnohých reštaurácií. V skorých večerných hodinách odchod na Slovensko. 


3.deň :
návrat na Slovensko v ranných hodinách. Zmena programu vyhradená. Pokyny k zájazdu obdrží e-mailom každý objednávateľ zájazdu najmenej 7 dní pred odchodom na zájazd. 

Cena zájazdu zahŕňa:
autobusovú dopravu
služby overeného sprievodcu
prehliadku Záhrebu
poistenie insolventnosti CK

V cene nie je zahrnuté:
obojsmerná miestenka 6 € /osoba
 ( môžete si  prednostne vybrať presné miesto na sedenie v autobuse). Miestenky sa dodatočne zajednať nedajú. Prosíme v prípade záujmu si ich zaškrtnúť v objednávkovom formulári a do poznámky uviesť, kde by ste mali záujem sedieť ( napr. na strane šoféra, na strane sprievodcu, ktorý rad...).
komplexné cestovné poistenie UNION
 - 2 € / deň
poplatok za dvoj-sedadlo
- 50 €
nástupné miesta a príplatky :
Nitra 7 € (garantovaný zvoz), Sereď 7 € (garantovaný zvoz), Trnava 7 € (garantovaný zvoz), Bratislava – bez príplatku.  Všetky nástupné miesta budú realizované.
vstup Plitvické jazerá v období 1.4. - 30.6.2018
deti do 7 rokov - 0 HRK deti od 7 rokov - 18 rokov - 80 HRK dospelá osoba - 150 HRK
vstup Plitvické jazerá v období 1.7. - 31.8.2018
deti do 7 rokov - 0 HRK deti od 7 rokov - 18 rokov - 110 HRK dospelá osoba - 250 HRK
vstup Plitvické jazerá v období 1.9. - 31.10.2018
deti do 7 rokov - 0 HRK deti od 7 rokov - 18 rokov - 80 HRK dospelá osoba - 150 HRK

Cestovná kancelária nezodpovedá za presné ceny vstupov, lístkov..., nakoľko sa ceny počas roka menia a CK ich nedokáže ovplyvniť.