phone0904 881 999

mail_outlineinfo@desirea.sk

Man City - Crystal Palace

Manchester - Anglicko, Veľká Británia

Ospraveňujeme sa ale zájazd už nie je dostupný.

Vyberte si z podobných zájazdov alebo prejdite na vyhľadávanie.

Vyhľadávanie

descriptionDetaily zájazdu

ZAŽI NAŽIVO HVIEZDNY MAN CITY

Anglický klub je novodobým symbolom anglickej ligy. Mieša v sebe starú anglickú tradíciu a úspešné 60-te roky s novými majiteľmi, titulmi, hviezdami a trénerskými velikánmi. Tým najnovším je Pep Guardiola, ktorý plánuje so Citizens dobiť tie najvyššie priečky a trofeje. Prekrásny štadión ponúka obrovské divadlo so skvelými hráčmi ako Aguero, Sterling, Silva, Kompany alebo De Bruine. Očakávania fanúšikov sú po dvoch tituloch od roku 2011 vysoké a dôležitá je samozrejme Liga majstrov. A Vy môžete byť pri tom. Fanúšikovia sú hrdí na svoj pôvod a pri porovnaní s odvekým rivalom United sú hrdí na vyššie % permanetkárov pochádzajúcich priamo z Manchestru. Hovorí sa, že fanúšikovia z mesta Manchester sú hlavne za City. Môžete sa o tom presvedčiť na vlastnej koži, zimomriavky garantované.

Priemerné hodnotenie našich klientov je 9,47 bodov z 10.
Od nás dostávate prvotriedny servis: v cene zájazdu za Vás urobíme online check-in na letenky, objednáme letiskové transfery v Anglicku, ubytovanie máte vždy s raňajkami a k dispozícii je aj ochotný delegát. Myslíme aj na Vašu bezpečnosť, preto je pri leteckých zájazdoch vždy v cene cestovné poistenie vrátane storna zájazdu.

Cena zájazdu na Manchester City zahŕňa:
obojsmernú letenku Bratislava - Manchester (možné odlety  Rakúska/Maďarska) vrátane online check-in, ubytovanie v 3* hoteli s raňajkami, lístok na zápas, letiskové transfery v Anglicku, cestovné poistenie vrátane storna zájazdu, delegát, super pokyny k zájazdu.

 

Nenechajte si ujsť Manchester City naživo a kontaktujte nás vyplnením Nezáväznej objednávky.