phone0904 881 999

mail_outlineinfo@desirea.sk

Chelsea - Swansea

Londýn - Anglicko, Veľká Británia

Ospraveňujeme sa ale zájazd už nie je dostupný.

Vyberte si z podobných zájazdov alebo prejdite na vyhľadávanie.

Vyhľadávanie

descriptionDetaily zájazdu

POĎ NA STAMFORD BRIDGE A POZRI SI CHELSEA NAŽIVO

Aktuálna sezóna je pre Chelsea posledná na Stamford Bridge, od budúceho ročníka sa totiž začne legendárny futbalový stánok prerábať. Nenechajte si ujsť túto príležitosť a buďte tí vyvolení, ktorí uvidia 139-ročný štadión na vlastné oči. Keďže Chelsea nehrá v Európe, jediná možnosť zažiť hviezdy The Blues je priamo v modrom kotli v Londýne. Veríme, že nový tréner Conte privedie klub na priečky, kam patrí. Každý zápas je výnimočný a dôležitý. Sme špecialisti na Chelsea, futbalové sny na tento klub plníme už od roku 2010 a klub zo západného Londýna je jednou z top destinácií našich klientov. Presvedčiť sa o tom môžete v sekcii .

Priemerné hodnotenie našich klientov je 9,47 bodov z 10.
Od nás dostávate prvotriedny servis: v cene zájazdu za Vás urobíme online check-in na letenky, objednáme letiskové transfery v Anglicku, ubytovanie máte vždy s raňajkami a k dispozícii je aj ochotný delegát. Myslíme aj na Vašu bezpečnosť, preto je pri leteckých zájazdoch vždy v cene cestovné poistenie vrátane storna zájazdu. Poradíme, kde si dať vychladený Guiness alebo typické svetlé anglické pivo “Ale”, kde dobre nakúpiť a čo v Londýne musíte vidieť.  Pred odchodom na zájazd dostanete prepracované pokyny s mapkami a inštrukciami a v Londýne sa budete cítiť ako doma.

Cena zájazdu na Chelsea zahŕňa:
obojsmernú letenku Bratislava – Londýn Stansted (možné odlety z Košíc/Popradu/Čiech/Maďarska/Rakúska) vrátane online check-in, ubytovanie v 3* hoteli s raňajkami, lístok na zápas, letiskové transfery v Anglicku, cestovné poistenie vrátane storna zájazdu, delegát, super pokyny k zájazdu.

 

Nenechajte si ujsť Chelsea naživo a kontaktujte nás vyplnením Nezáväznej objednávky.