Cena

local_offer Od 229 €
event_available

7. 5. 2020 / 4 dni

people
restaurant

Raňajky

hotel
euro_symbol
check_circle

Prečo cestovať s nami?

 • trending_down

  Garancia najnižšej ceny

 • star

  Individuálny prístup k zákazníkovi

 • help

  Telefonická podpora denne 9-18 hod.

 • mood

  Viac ako 5000 spokojných zákazníkov

Máte otázku?

Neváhajte a kontaktujte nás na bezplatnej linke. Sme tým expertov a radi vám poradíme s výberom zájazdu.

phone0800 444 555

 • access_time4 dni
 • event_available termíny od 7. 5. 2020
 • directions_busautobusová doprava
 • infoID zájazdu: 1081709

descriptionDetaily zájazdu

Rámcový program zájazdu:
1. deň:

Odchod z Bratislavy do Brna / Viedne (2.nástupné miesto) v skorých ranných hodinách cez Rakúsko do Talianska, popoludní ubytovanie v letovisku Lido di Jesolo, možnosť neskoro popoludňajšieho kúpanie, nocľah.


2. deň:

Po raňajkách príchod na odstavné parkovisko, odtiaľ loďou vaporetto alebo vlakom do Benátok, celodenná prehliadka mesta na lagúne: Piazza San Marco so zvonicou, Dóžovom palácom, lodžií a bazilikou San Maco, Most vzdychov, Ponte Rialto, rybáreň s výhľadom na palác Casa d'Oro a ďalšieho paláca okolo Canal Grande, kostoly Dei Frari, San Rocco, Santa Maria delle Salute, Most Akadémie. Pre záujemcov možnosť prehliadky Galéria Akadémie alebo Guggenheimovo múzea, návrat do hotela podľa počasia v 19-21 hodín.


3. deň:

Po raňajkách odchod k prístavisku, plavba loďou na ostrovy v Benátskej lagúne: Murano, ostrov s tradičnými sklárňami, Burano preslávené krajkářstvím a farebnými domami a Torcello, kde dnes žije len asi 20 obyvateľov. Počas prehliadky môžeme vidieť trón Attilu, kráľa Hunov, byzantskú katedrálu (vstupné cca 2 €) a zvyšky baptistéria Santa Fosca. Popoludní osobné voľno, možno využiť celodenný permanentku k prechádzke po Canal Grande, prípadne plavba na ostrov Lido s množstvom reštaurácií a krásnou piesčitou plážou, možnosť kúpania. Večer návrat loďou do Punta Sabbioni, odchod, nočná jazda Rakúskom so zdravotnými zastávkami.


4.deň :

Príchod do Brna /Viedne v ranných hodinách . Následne transfer do Bratislavy.

Základná cena zahŕňa:
doprava luxusným autobusom, 2 x ubytovanie v hoteli, 2 x raňajky , služby sprievodcu.

Základná cena nezahŕňa:
komplexné cestovné poistenie, prípadné pobytové taxy, vstupy do pamiatkových objektov., do kostolov okolo 4€, Dóžov palác 19 €, Academia 12 € (ceny z predchádzajúcej sezóny), vaparetto (jazda 7,50 €, celodenný lístok 20€, dvojdenný lístok 30€)

Poznámky a informácie:
Murano - Burano- Torcello CK si vyhradzuje právo na zmenu programu. Podmienkou uskutočnenia zájazdu je najmenej 35 prihlásených osôb.

mapMapa