Bangkok, Koh Samui

Thajsko

Ospraveňujeme sa ale zájazd už nie je dostupný.

Vyberte si z podobných zájazdov alebo prejdite na vyhľadávanie.

Vyhľadávanie

descriptionDetaily zájazdu

Multikultúrny Bangkok na úvod si Vás získa a zoznámite sa s Thajskom aj prostredníctvom kráľovského veľkomesta. Po správnej dávke kultúry a histórie si môžete vychutnávať zaslúžený oddych na ostrove Koh Samui.

1. deň:
Odlet z Viedne.

2. deň:
BANGKOK – Ubytovanie v slušnom 3* hoteli s bazénom v centre mesta iba 200 metrov od Kráľovského paláca. Prvý thajský pad thai, prvé ananásy. Divoká zábava v nočných baroch Patpongu. Pre záujemcov aj travesty show. Veľa zážitkov a to je ešte vždy len prvá noc.

3. deň:
K plávajúcim trhom sa poplavíme uzučkými klongami, uličkami dediniek na vode. Exotické ovocie nám tu predajú priamo z loďky. Viete, čo je rambutan a mangosteen? Pri moste cez rieku Kwai, len pár kilometrov od barmských hraníc si budeme rozprávať o železnici smrti, ale aj krajine, kde muži nosia sukne. Nakhon Pathom je najvyššou budhistickou stavbou sveta. Tu si objasníme budhistickú terminológiu, históriu a rozdiely v jednotlivých vetvách budhizmu: hinajána, mahajána a tibetský budhizmus.

4. deň:
Kráľovský palác thajských kráľov, budovaný 150 rokov, patrí k najpríťažlivejším pamiatkam Ázie. Prehliadka chrámu Wat Pho s najväčším zlatým ležiacim Budhom Thajska a tradičnou školou masáže.

5. deň:
Celodenný výlet do mesta AYUTTHAYA, ktoré bolo 400 rokov hlavným mestom Thajska. Čaká nás tu silný zážitok z prechádzok medzi ruinami starých chrámov a pagod. Odporúčame! Ostatní si zatiaľ pozrú moderný Bangkok, čínsku štvrť, alebo zelené pľúca mesta park Lumpini. Večer vám radi rezervujeme stôl v reštaurácii na streche mrakodrapu s výhľadom na celý Bangkok.

6. deň:
Individuálny odlet na ostrov Koh Samui a ubytovanie v 3* plážovom hoteli. (Náročnejším odporúčame službu Premium). Prvé kúpanie sa v krásnom Thajsku.

7. deň:
Oddych, o akom ste snívali. Možnosť výberu z fakultatívnych výletov (odporúčame jazdu na džípoch cez hory ostrova, ale aj jazdu na slonoch).

8. deň:
Krásne more, výborné jedlá, oddych.

9. deň:
Thajské masáže a možno čas navštíviť vodopád, kde si zaspomínate na slovenského futbalistu Petra Dubovského.

10. deň:
Ešte jeden deň dokonalého thajského oddychu. Čas na kúpu posledných suvenírov.

11. deň:
Transfer na letisko a odlet domov s prestupom v Bangkoku.

12. deň:
Prílet do Európy.

Cena zahŕňa:
  • medzinárodnú letenku
  • ubytovanie 3* hoteloch
  • raňajky
  • bohatý program v Bangkoku
  • slovenského sprievodcu v Bangkoku
  • celodenný výlet do okolia Bangkoku
  • všetky vstupy do pamiatok podľa programu
  • poistenie proti insolventnosti.

Cena nezahŕňa:

letiskové poplatky, stravu (okrem uvedenej), poistné.