Zájazd do Pekla k čertom a okúzľujúci advent v Znojme

Česko

Ospraveňujeme sa ale zájazd už nie je dostupný.

Vyberte si z podobných zájazdov alebo prejdite na vyhľadávanie.

Vyhľadávanie

descriptionDetaily zájazdu

Popis a program zájazdu:

Máme pre Vás čertovský dobrý adventný zájazd. Zavedieme vás do samotného Pekla, kde zažijete audienciu u Lucifera, zábavu s čertovskou skupinou a diabolsky dobré jedlo v Pekelnom šenku. Nakoniec zavítate na advent v krásne vyzdobenom podmaňujúcom Znojme a v prípade záujmu môžete navštíviť aj tajuplné znojemské podzemie, ktoré patrí k najrozsiahlejším labyrintom v strednej Európe.

Program :
1.deň :

odchod zo Slovenska v ranných hodinách do Čiech. Všetci hriešnici pozor, pretože vás zoberieme priamo do samotného Pekla, ktoré je svetovým unikátom a nemá v Európe konkurenciu.

Siaha až do hĺbky 12 metrov pod zemou a čaká vás zábavný program pre hriešnikov všetkých vekových kategórií s neopísateľnou atmosférou. Natáčala sa tu dokonca rozprávka Čertoviny režiséra Zděnka Trošku. A čo viac, vybavili sme vám audienciu u samotného Lucifera.

Podzemným peklom vás prevedie celá banda čertov. Keď vyhladnete, pochutnať si môžete na hriešne dobrom jedle v pekelnom šenku, kde sme vám zarezervovali miesta.

Neskôr vám čert Vytřas predvedie čertovský postup praženia kávy a môžete ju aj ochutnať. Má veľmi dobrú chuť čokolády a orieškov. V prípade záujmu si kávu budete môcť aj zakúpiť.

Nakoniec nevynecháte ani Luciferovo doupě, kde uvidíte ako taký čert býva. Vo večerných hodinách odchod na hotel. Ubytovanie. Nocľah.
2.deň :
po raňajkách sa vyberiete do sviatočne vyzdobeného Znojma, ktoré každoročne láka ľudí na obľúbený a bohatý advent. Mesto je v čase adventu skutočne podmaňujúce.

V historickom centre vás privíta vysoký vianočný stromček rozžiarený s niekoľkými žiariacimi svetlami, adventné trhy plné dobrôt, sviatočná nálada a kultúrny program. Nájdete tu historický kolotoč, živé zvieratká, klzisko, výstavu betlehemov a pohľadníc.

A čo je veľmi zaujímavé, Znojmo každý rok usporadúva súťaž o najkrajšiu vianočnú výzdobu domov v Znojme, kde sa hodnotí výzdoba okien, vchodov a predzáhradiek. Z tohto môžeme predpokladať, že miestny sa s výzdobou určite posnažia a Znojmo privíta návštevníkov tou najkrajšou výzdobou.

Ak si budete chcieť dopriať výhľad na mesto, vystúpte na vyzdobenú mestskú vežu. V prípade záujmu si môžete pozrieť znojemské podzemie. Na prelome 14. a 15. storočia bolo Znojmo často obliehané nepriateľmi, miestny začali využívať pivnice ako obranné kryty. Postupným prepájaním pivničných priestorov vzniklo rozsiahle bludisko.

Znojemské podzemie je jedno z najrozsiahlejších podzemných labyrintov v strednej Európe. Uvidíte tu alchymistickú dielňu, postavy z mestských povestí, netopiere, väzenské cely alebo kostlivca v rakve. Atmosféru budú dotvárať špeciálne svetelné a zvukové efekty. Vo večerných hodinách cca o 17:30 hod. odchod autobusom na Slovensko.

Približné časy odchodov z jednotlivých nástupných miest:

Nitra - cca o 6:30 hod.
Sereď - cca o 7:00 hod. 
Trnava - cca o 7:15 hod. 
Bratislava - cca o 8:00 hod.

Zmena programu vyhradená. Pokyny k zájazdu obdrží e-mailom každý objednávateľ zájazdu najmenej 7 dní pred odchodom na zájazd.

Cena zájazdu zahŕňa:
autobusovú dopravu
1 x ubytovanie v 3* hoteli
1 x raňajky
služby overeného sprievodcu
poistenie insolventnosti CK

V cene nie je zahrnuté:
príplatok za jednolôžkovú izbu 25 € / osoba / noc
obojsmerná miestenka  7 € / osoba ( môžete si vybrať presné miesto na sedenie v autobuse). Miestenky sa dodatočne zajednať nedajú. Prosíme v prípade záujmu si ich zaškrtnúť v objednávkovom formulári a do poznámky uviesť, kde by ste mali záujem sedieť ( napr. na strane šoféra, na strane sprievodcu, ktorý rad...)
nástupné miesta a príplatky:
Nitra 8 € (garantovaný zvoz)
Sereď 8 € (garantovaný zvoz)
Trnava 8 € (garantovaný zvoz)
Bratislava 0 € (garantovaný zvoz)
Všetky nástupné miesta budú realizované.
komplexné cestovné poistenie UNION - 2 € / osoba / deň
Audiencia u Lucifera 310 KČ /osoba, 230 KČ / dieťa
Luciferovo doupě 70 KČ / dospelá osoba, 50 KČ / dieťa
Znojemské podzemie 95 KČ / osoba, 55 KČ / dieťa 6-15 rokov, študenti, dôchodcovia, ZŤP
Radničná veža v Znojme 35 KČ / dospelá osoba, 25 KČ / dieťa od 6-15 rokov, študenti, dôchodcovia, ZŤP
Odporúčame si zameniť peniaze na české koruny.
Cestovná kancelária nezodpovedá za presné ceny vstupov, lístkov..., nakoľko sa ceny počas roka menia a CK ich nedokáže ovplyvniť.