Zájazd do Izraela spojený s kúpaním v Mŕtvom mori

Izrael

Ospraveňujeme sa ale zájazd už nie je dostupný.

Vyberte si z podobných zájazdov alebo prejdite na vyhľadávanie.

Vyhľadávanie

descriptionDetaily zájazdu

Program zájazdu:

1. deň: odlet z Košíc do Tel Avivu,  Jeruzalem - Múr nárekov, transfer do hotela,  večera a nocľah v Betleheme

2. deň: raňajky, Betánia – mestečko Marty, Márie, Lazara a Šimona,  Jericho, Betánia – miesto krstu „kde Ján krstil“, kúpanie v Mŕtvom mori - Ein Boqeq, večera a nocľah v Betleheme.

3. deň: raňajky, Betfage, Olivová hora: Pater Noster - kostol Otče náš, Dominus Flevit, Getsemanská záhrada, popoludní kúpanie v Mŕtvom mori – pláž Qalya,  večera a nocľah v Betleheme.

4. deň: presun do Haify, kúpanie v Stredozemnom mori, Nazaret: Bazilika Zvestovania a kostol Sv. Jozefa, večera a nocľah v Nazarete.            

5. deň: raňajky, hora Tábor, okolie Galilejského jazera, Hora Blahoslavenstiev, Tabgha: kostoly Rozmnoženia chlebov a Primátu Sv. Petra, Kafarnaum, večera a nocľah v Betleheme.

6. deň:  raňajky, Jeruzalem – Krížová cesta, Bazilika Božieho hrobu: Golgota a miesto Zmŕtvychvstania,   kúpanie v Mŕtvom mori – Qalya, večera a nocľah v Betleheme.

7. deň: raňajky, prehliadka Betlehema: Pole Pastierov, Bazilika narodenia, kúpanie v Mŕtvom mori – pláž Qalya, večera v beduínskom stane, nocľah v Betleheme.

8. deň: raňajky, odlet z Tel Avivu do Košíc

Pútnicky zájazd je spojený s každodennou svätou omšou
Sprievodca zájazdu si vyhradzuje právo na zmenu programu!Cena zahŕňa:

letenka Košice – Tel Aviv – Košice, letiskový poplatok, palivový príplatok, 7 x ubytovanie v 3* hoteli s vlastným soc. zariadením, polpenzia formou švédskych stolov, autobusový transfer počas pobytu, sprievodca zájazdu.

Cena nezahŕňa:

komplexné cestovné poistenie 16 EUR – uhrádza sa v CK pri prihlasovaní na zájazd. Po prílete do Izraela sa platí sprievodcovi 120 USD, ktoré zahŕňajú:  vstupy podľa programu, vstupy na súkromnú pláž pri Mŕtvom mori – pláž Qalya, večera v beduínskom stane, vstupy v Izraeli, obslužné a audiosystém. 


Min. počet účastníkov: 30