phone0904 881 999

mail_outlineinfo@desirea.sk

Zájazd do Izraela spojený s kúpaním pri Mŕtvom mori

Izrael

Ospraveňujeme sa ale zájazd už nie je dostupný.

Vyberte si z podobných zájazdov alebo prejdite na vyhľadávanie.

Vyhľadávanie

descriptionDetaily zájazdu

Program:


1. deň:
odlet z Košíc do Tel Avivu, prílet do Tel Avivu, prehliadka Betlehema: Bazilika narodenia, transfer do hotela, večera a nocľah v Betleheme.             


2. deň:
raňajky, Pole pastierov, Betánia – mestečko Marty, Márie, Lazara a Šimona,  kúpanie v Mŕtvom mori – pláž, večera a nocľah v Betleheme.


3. deň:
raňajky, Betfage, Olivová hora: Pater Noster - kostol Otče náš, Dominus Flevit, Getsemanská záhrada, Múr nárekov, popoludní kúpanie v Mŕtvom mori – pláž Qalya,  večera a nocľah v Betleheme.


4. deň:
raňajky, Jericho, Betánia – miesto krstu „kde Ján krstil“, kúpanie v Mŕtvom mori - Ein Boqeq, večera a nocľah v Betleheme.


5. deň:
raňajky, Jeruzalem – Krížová cesta, Bazilika Božieho hrobu: Golgota a miesto Zmŕtvychvstania,   kúpanie v Mŕtvom mori – Qalya, večera a nocľah v Betleheme.


6. deň:
raňajky, Yad Vashem, Hora Sion, kúpanie v Mŕtvom mori - Qalya, večera v beduínskom stane, nocľah v Betleheme.


7. deň:
raňajky, Jaffa, presun do Haify, kúpanie v Stredozemnom mori, Nazaret: Bazilika Zvestovania a kostol Sv. Jozefa, večera a nocľah v Nazarete.


8. deň:
raňajky, Banias – Cézarea Filipova, okolie Galilejského jazera, Hora Blahoslavenstiev, Tabgha: kostoly Rozmnoženia chlebov a Primátu Sv. Petra, Kafarnaum, odlet z Tel Avivu do Košíc v poobedňajších hodinách.  

Sprievodca zájazdu si vyhradzuje právo na zmenu programu!  


Cena zahŕňa:
letenka Košice – Tel Aviv – Košice, letiskový poplatok, palivový príplatok, 7 x ubytovanie v 3* hoteli s vlastným soc. zariadením, polpenzia formou švédskych stolov, autobusový transfer počas pobytu, sprievodca zájazdu.  


Cena nezahŕňa:
komplexné cestovné poistenie 16 EUR – uhrádza sa v CK pri prihlasovaní na zájazd. Po prílete do Izraela sa platí sprievodcovi 120 USD, ktoré zahŕňajú:  vstupy podľa programu, vstupy na súkromnú pláž pri Mŕtvom mori – pláž Qalya, večera v beduínskom stane, vstupy v Izraeli, obslužné a audiosystém. 


Min. počet účastníkov: 30