Zájazd do Benátok a k moru

Veneto (oblasť Benátok), Taliansko

Ospraveňujeme sa ale zájazd už nie je dostupný.

Vyberte si z podobných zájazdov alebo prejdite na vyhľadávanie.

Vyhľadávanie

descriptionDetaily zájazdu

Popis a program zájazdu:
Vyberte sa na romantický zájazd do Benátok a poobede si vychutnajte more, slnko a oddych v obľúbenom talianskom letovisku Lido di Jesolo, ktoré patrí k najväčším a najlepšie vybaveným strediskám  benátskej oblasti s takmer pätnásťkilometrovou piesočnatou plážou.  Nielen večer, ale aj cez deň je tu pulzujúci život a nudiť sa určite nebudete. Neváhajte a poďte s nami k moru a  zároveň do jedného z najromantickejších miest sveta, do Benátok.


Program :


1.deň :
vo večerných hodinách odchod autobusom zo Slovenska.


2.deň :
ráno príchod do talianskeho prístavu Punta Sabbioni, odkiaľ sa loďkou dopravíte do romantických Benátok. Prehliadnete si najvýznamnejšie historické pamiatky: Dóžov Palác, Chrám sv. Marca, Zvonicu, známy most Ponte Rialto.… V poobedných hodinách odchod z Benátok do obľúbeného prímorského letoviska na Benátskej riviére – Lido di Jesolo, kde si budete môcť vychutnať more, slnko a zábavu. Široká pláž so zlatistým pieskom, množstvo zábavných atrakcií, kaviarničky, bary, reštaurácie… to všetko čaká práve na Vás. Večer odchod na Slovensko približne o 22:00 hod.


3.deň :
príchod na Slovensko v ranných hodinách. Zmena programu vyhradená. Pokyny k zájazdu obdrží e-mailom každý objednávateľ zájazdu najmenej 7 dní pred odchodom na zájazd.Cena zájazdu zahŕňa:
autobusovú dopravu
služby overeného sprievodcu
prehliadku Benátok
poistenie insolventnosti CK

V cene nie je zahrnuté:
obojsmerná miestenka - 7 € / osoba ( môžete si vybrať presné miesto na sedenie v autobuse). Miestenky sa dodatočne zajednať nedajú. Prosíme v prípade záujmu si ich zaškrtnúť v objednávkovom formulári a do poznámky uviesť , kde by ste mali záujem sedieť ( napr. na strane šoféra, na strane sprievodcu, ktorý rad...)
poplatok za dvoj-sedadlo - 49 € ( v prípade, že chcete sedieť na dvojsedadle sám/sama )
komplexné cestovné poistenie UNION - 2 € / deň
lodný lístok - cca 20 € /osoba ( platí aj na ostrovy Murano a Burano )
povinný vstupný poplatok turistického autobusu do Benátok - rozpočítaný na každého cestujúceho 6 € /osoba 


nástupné miesta:
Bratislava – bez príplatku Nitra 8 € /osoba ( garantovaný zvoz ) Sereď 8 € /osoba ( garantovaný zvoz ) Trnava 8 € /osoba ( garantovaný zvoz ) Všetky nástupné miesta budú realizované. 

Cestovná kancelária nezodpovedá za presné ceny vstupov, lístkov..., nakoľko sa ceny počas roka menia a CK ich nedokáže ovplyvniť.