Cena

local_offer Od 439 €
event_available

24. 9. 2020 / 4 dni

people
restaurant

Raňajky

hotel
euro_symbol
check_circle

Prečo cestovať s nami?

 • trending_down

  Garancia najnižšej ceny

 • star

  Individuálny prístup k zákazníkovi

 • help

  Telefonická podpora denne 9-18 hod.

 • mood

  Viac ako 5000 spokojných zákazníkov

Máte otázku?

Neváhajte a kontaktujte nás na bezplatnej linke. Sme tým expertov a radi vám poradíme s výberom zájazdu.

phone0800 444 555

 • access_time4 dni
 • event_available termín 24. 9. 2020
 • directions_busautobusová doprava
 • infoID zájazdu: 1081679

descriptionDetaily zájazdu

Rámcový program zájazdu:
1.deň: Odchod v skorých ranných hodinách z Bratislavy do Viedne (2.nástupné miesto ). Príjazd do najväčšej rakúskej vinárskej obce Langenlois, prehliadka vinárského návštevníckého centra Loisium - futuristického skvostu medzi vinicami, ktorý kombinuje modernú architektúru na povrchu s prehliadkovou trasou v 900 rokov starých pivniciach. Na konci okruhu drobná degustácia vína . Potom pešo do centra obce , priestor pre individuálny obed alebo degustáciu vo vinotéke Ursin Haus na námestí. Okolo 14.00 hod. odjazd do neďalekej Kremže (Krems). Návšteva , prehliadka areálu a degustácia vína pri miestnych vinárov - družstevníkov vo firme Winzer Krems. Po degustácií prejazd do hotela, ubytovanie a voľný program k individuálnej degustácií vín v mnohých miestnych podnikoch.


2.deň: Po raňajkách v hoteli presun do riečneho prístavu. Nalodenie a plavba loďou proti prúdu rieky Dunaja do Melku. V priebehu zhruba trojhodinovej plavby prebehne degustácia asi 5 vzorkov vín z viníc pozdĺž brehov rieky. Po vylodení prehliadka exteriérov impozantného kláštora v Melku, možnosť individuálneho obeda. Po obede cesta autobusom údolím Wachau s krátkou zástavkou v obci Spitz (podľa povestí sa práve tu vyplavil z Dunaja výhonok neuburgskéj révy), záujemci si môžu vyšlapať na slávnu vinicu Tausendeimerberg (Vrch tísicich vedier). Následuje prejazd do vinárskej obce Durnstein, návšteva vinárstva Domäne Wachau - prehliadka areálu s riadenou degustáciou. Prejazd do Krems, nocľah v rovnakom hoteli.


3.deň: Po raňajkách prejazd do mesta Klosterneuburg - centra rakúskeho vinárstva. Exkurzia v najstaršom rakúskom vinárstve s exklúzivnou vinotékou Weingut Stift Klosterneuburg. Prehliadka rozsiahlého areálu vrátane riadenej degustácie. Individuálne obed. Po obede presun do Burgenlandu, príjazd do mesta Rust na západnom brehu Neuziderského jazera, návšteva miestneho vinárstva s degustáciou. Potom prejazd do hotela.


4.deň: Po raňajkách v hoteli prejazd na východný breh Neuziderského jazera do obce Gols, návšteva vinárstva s degustáciou. Prejazd do neďalekej obce Podersdorf. Individuálne obed. Po obede riadená degustácia vo vinárstve Swoboda, ktoré sa špecializuje na produkciu ľadových a slámových vín. Potom návrat do Bratislavy.


Názor CK:
Novinka roku 2020! Vinársky zájazd po cestách Rakúska! Uvidíte s nami : Langenlois - údolie Wachau - Klosterneuburg - Rust - Gols - Podersdorf - Burgenland


Základná cena zahŕňa:
dopravu autobusom, 3 x ubytovanie s raňajkami v 3* hoteloch, vstupné do komplexu Loisium, plavba po Dunaji s degustáciou, degustácia vína podľa programu, služby sprievodcu.

Základná cena nezahŕňa:
príplatok za 1/1 izbu 115,- eur , komplexné cestovné poistenie.

Poznámky a informácie:
CK si vyhradzuje právo na zmenu programu.

mapMapa