phone0904 881 999

mail_outlineinfo@desirea.sk

Westernové mestečko Boskovice a zámok Nové Hrady, český Versailles

Boskovice - Juhomoravský kraj, Česko

Cena

local_offer Od 99 €
event_available

8. 8. 2020 / 2 dni

people
restaurant

Raňajky

hotel
euro_symbol
check_circle

Prečo cestovať s nami?

 • trending_down

  Garancia najnižšej ceny

 • star

  Individuálny prístup k zákazníkovi

 • help

  Telefonická podpora denne 9-18 hod.

 • mood

  Viac ako 5000 spokojných zákazníkov

Máte otázku?

Neváhajte a kontaktujte nás na bezplatnej linke. Sme tým expertov a radi vám poradíme s výberom zájazdu.

phone0904 881 999

 • alarmLast minute
 • access_time2 dni
 • event_available termín 8. 8. 2020
 • directions_busautobusová doprava
 • infoID zájazdu: 1065568

descriptionDetaily zájazdu

Popis a program zájazdu:
Vydajte sa na perfektný prázdninový výlet, kde navštívite nielen skvostný zámok Nové Hrady, ktorý sa prezýva aj ,,České Versailles“, ale aj skutočné westernové mestečko Boskovice, kde si užijete množstvo atrakcií a zažijete kopec zábavy.

Program :
1.deň :
odchod zo Slovenska v ranných hodinách. Navštívite prekrásny zámok, ktorý má  vďaka svojej jedinečnosti prezývku ,,Český Versailles“, nakoľko bol postavený v štýle francúzskych letných sídiel. Zámok sa pýši bohatou reliéfnou štukovou a kamennou sochárskou výzdobou. Už pri vstupe do areálu vás privíta okázalá vstupná brána, upravená francúzska záhrada a anglický park ako stvorený na príjemné prechádzky. Nechýba ani zelený labyrint z tují, ktorý neslúži len na pobavenie návštevníkov, ale symbolizuje ľudské putovanie životom, nekonečné hľadanie správneho smeru. K zámku patrí aj malá zámocká farma. Najesť sa budete môcť v zámockej reštaurácii, posedieť si v kaviarni s galériou a v prípade záujmu si pozrieť aj múzeum motocyklov. Určite nevynechajte ani veľmi zaujímavé múzeum klobúkov, ktorých tu nájdete viac než sto kusov rôznych materiálov, farieb a tvarov. Dozviete sa veľa zaujímavého o histórii nosenia klobúkov, o materiáloch a výrobných technológiách. Po krásnom a pohodovom dni strávenom v zámku a záhradách v podvečerných hodinách odchod na ubytovanie. Nocľah.

2.deň :
po raňajkách navštívite skutočné westernové mestečko Boskovice. Autentické prostredie Divokého západu pohltí všetkých malých aj veľkých návštevníkov. Mestečko patrí medzi top najnavštevovanejšie miesta južnej Moravy. Všetci, ktorí sa máte chuť zabaviť, ste na správnom mieste. Čaká na vás westernové divadelné predstavenie pod šírym nebom, konská show, kopec hudby, atrakcie, vyskúšať si budete môcť svoje indiánske a kovbojské zručnosti, ryžovanie zlata a v strelnici otestovať, či máte presnú mušku. V indiánskej dedine sa dozviete aký bol život Indiánov, pôvodných obyvateľov Ameriky a že vďaka odovzdávaniu skúseností si zachovali práve to, čo bolo overené a pre život dôležité. Najesť sa budete môcť vo westernovej reštaurácii, kde ochutnáte tradičné aj štýlové jedlá, napríklad kuracie stehná po kovbojsky, vepřové mäso so zelím a bramborovými knedlíkmi, sladké šišky s makom, či ovocné knedlíky. Vo večerných hodinách odchod na Slovensko.


Zmena programu vyhradená. Pokyny k zájazdu obdrží e-mailom každý objednávateľ zájazdu najmenej 7 dní pred odchodom na zájazd.Cena zájazdu zahŕňa:
autobusovú dopravu
ubytovanie v 3* hoteli
raňajky
služby overeného sprievodcu
poistenie insolventnosti CK

V cene nie je zahrnuté:
obojsmerná miestenka 5 € /osoba ( môžete si prednostne vybrať presné miesto na sedenie v autobuse). Miestenky sa dodatočne zajednať nedajú. Prosíme v prípade záujmu si ich zaškrtnúť v objednávkovom formulári a do poznámky uviesť, kde by ste mali záujem sedieť ( napr. na strane šoféra, na strane sprievodcu, ktorý rad...).
príplatok za jednolôžkovú izbu 25 € / osoba / noc
nástupné miesta a príplatky :
Nitra 7 € (garantovaný zvoz),
Sereď 7 € (garantovaný zvoz),
Trnava 7 € (garantovaný zvoz),
Bratislava – bez príplatku.
Všetky nástupné miesta budú realizované.
komplexné cestovné poistenie UNION - 2 € / osoba / deň
vstupné do zámockého areálu - 50 Kč
vstupné do zámku Nové Hrady - 100 Kč / dopelá osoba, 70 Kč / deti, študenti, seniori, ZŤP
galéria klobúkov - 50 Kč  / dospelá osoba, 30 Kč / deti, študenti, seniori, ZŤP
múzeum motocyklov - 80 Kč / dospelá osoba, 50 Kč / deti, študenti, seniori, ZŤP
westernové mestečko Boskovice - cca 300 Kč / dospelá osoba, 150 Kč / deti od 3-15 rokov


Cestovná kancelária nezodpovedá za presné ceny vstupov, lístkov..., nakoľko sa ceny počas roka menia a CK ich nedokáže ovplyvniť.

mapMapa