Víkend v Budapešti, Tropicarium a vodný svet

Budapešť, Maďarsko

Cena

local_offer Od 75 €
event_available

3. 8. 2019 / 2 dni

people
restaurant

Raňajky

hotel
euro_symbol
check_circle

Prečo cestovať s nami?

 • trending_down

  Garancia najnižšej ceny

 • star

  Individuálny prístup k zákazníkovi

 • help

  Telefonická podpora denne 9-18 hod.

 • mood

  Viac ako 5000 spokojných zákazníkov

Máte otázku?

Neváhajte a kontaktujte nás na bezplatnej linke. Sme tým expertov a radi vám poradíme s výberom zájazdu.

phone0800 444 555

 • alarmLast minute
 • access_time2 dni
 • event_available termín 3. 8. 2019
 • directions_busautobusová doprava
 • infoID zájazdu: 958297

descriptionDetaily zájazdu

Popis:
Zažite víkend v pompéznej Budapešti, navštívte najväčšie morské aquarium v strednej Európe - Tropicarium, vychutnajte si preslávené a chutné kulinárske maďarské špeciality, túlajte sa historickým centrom mesta a oddýchnite si v jednom z najväčších krytých aquaparkov a zážitkových kúpeľov Európy.

Program zájazdu :


1.deň :
odchod v ranných hodinách z jednotlivých nástupných miest. Prvou zastávkou bude Tropicarium, najväčšie morské akvárium v strednej Európe. Uchvacujúci pohľad je na 11-metrový dlhý tunel a na obrovské 4 metre hlboké žraločie akvárium. 
Nádrž, kde budú môcť návštevníci hladkať raje, patrí právom medzi najobľúbenejšie. V Tropicáriu nájdete i kúsok dažďového pralesa, kde Vám ponad hlavy budú voľne lietať farebné exotické vtáky a voľne poskakovať malé opičky, nehovoriac o žltých, zelených a červených hadoch...
Neskôr si prehliadnete najvýznamnejšie historické  skvosty tejto nádhernej maďarskej metropoly: Budínsky hrad, Rybársku baštu, Baziliku sv. Štefana, Operu a Parlament, známe námestie Vörösmarty tér. Vo večerných hodinách individuálne voľno.  
Môžete sa tešiť na vychýrené budapeštianske kulinárske špeciality, klobásky, chutné halászlé a rôzne pochúťky z domácej kuchyne. Určite nemôže chýbať ani pohár dobrého maďarského vínka alebo ostrá pálenka. Približne o 20:30 hod. odchod na hotel. Ubytovanie. Nocľah.

2.deň :
po raňajkách Vás čakajú dve možnosti. Môžete sa túlať ulicami Budapešti s naším sprievodcom, alebo využijete príjemný oddych a relax na mieste, kde sa budete cítiť ako na trópoch: vlny, palmy, tobogany, zážitkové bazény a mnoho lákadiel pre malých aj veľkých. To je Aquaworld v Budapešti, jeden z najväčších krytých aquaparkov a zážitkových kúpeľov Európy. 
Nájdete tu bazén s umelými vlnami, ojedinelý surfovací bazén pripomínajúci atmosféru prímorských dovoleniek, plavecký bazén, bazén s umelými vlnami. Nechýba tu ani saunový svet pre osvieženie tela a duše.  Odchod na Slovensko cca o 17:30 hod.. 

Zmena programu vyhradená. Pokyny k zájazdu obdrží e-mailom každý objednávateľ zájazdu najmenej 7 dní pred odchodom na zájazd.

Cena zájazdu zahŕňa:
autobusovú dopravu
služby overeného sprievodcu
1 x ubytovanie v 3* hoteli
1 x raňajky
prehliadku Budapešti
poistenie insolventnosti CK

V cene nie je zahrnuté:
príplatok za jednolôžkovú izbu 25 € /osoba/noc
komplexné cestovné poistenie UNION 2 € / osoba/deň
obojsmerná miestenka 6 € /osoba ( môžete si prednostne vybrať presné miesto na sedenie v autobuse). Miestenky sa dodatočne zajednať nedajú. Prosíme v prípade záujmu si ich zaškrtnúť v objednávkovom formulári a do poznámky uviesť, kde by ste mali záujem sedieť ( napr. na strane šoféra, na strane sprievodcu, ktorý rad...)
príplatok za dvojsedadlo ( v prípade, že chce sedieť 1 osoba na dvojsedadle sama) 40 €
vstupné do aquaparku - cca 21 € /osoba, 17 € /študenti, 10 € /deti 3-14 rokov
vstupné Tropicárium - 2300 HUF / dospelá osoba, 1700 HUF / deti od 4-18 rokov
nástupné miesta a príplatky : 
Bratislava 0 € 
Sereď 5 € ( garantovaný zvoz)
Trnava 5 € (garantovaný zvoz)
Nitra 5 € (garantovaný zvoz)
Všetky nástupné miesta budú realizované.
Cestovná kancelária nezodpovedá za presné ceny vstupov, lístkov..., nakoľko sa ceny počas roka menia a CK ich nedokáže ovplyvniť.

mapMapa