Vianočný Innsbruck, advent v Tirolsku a Swarovského svet krištáľov

Tirolsko, Rakúsko

Ospraveňujeme sa ale zájazd už nie je dostupný.

Vyberte si z podobných zájazdov alebo prejdite na vyhľadávanie.

Vyhľadávanie

descriptionDetaily zájazdu

Popis a program zájazdu:
Navštívte nádherné vianočné trhy v kúzelnom Innsbrucku, ponorte sa do magického sveta krištáľov a zažite advent v Tirolsku...

Program zájazdu :

1.deň :
odchod zo Slovenska v ranných hodinách do hlavného mesta Tirolska – do Innsbrucku. Prvou zastávkou bude tirolské  mestečko Wattens, kde Vás čaká magický Swarowského krištáľový svet, svet tisícov krištáľov, zrkadiel, obrazov, scénických výjavov, šperkov alebo figurín.  Magickým obrom, ktorý chrlí vodu a žiari do okolia, vstúpite do štrnástich komnát zázrakov, kde začína rozprávková cesta svetom krištáľov. Každá komnata má svoj príbeh. Swarovsky skutočne povýšil bižutériu na šperk... Tu sa o tom budete môcť presvedčiť. Čaká na Vás i ten najväčší krištáľ na svete. Milovníci šperkov si tu môžu nakúpiť rôzne zaujímavé kúsky za výhodnú cenu. Potom budete pokračovať do historického centra Innsbrucku, kde Vás budú čakať známe pamiatky ako zámok Hofburg, dvorný kostol Hofkirche, zlatá strecha – Goldenes Dachl, víťazný oblúk... a čo viac, čakajú na Vás nádherné vianočné trhy, ktorým dominuje unikátny vianočný stromček. Zasnežené vrcholky alpských hôr dodávajú Innsbrucku nezameniteľnú adventnú atmosféru. Zohrejte sa vianočným punčom a vychutnajte si čaro adventu v krásnom Tirolsku. Večer odchod na ubytovanie. Nocľah.

2.deň:
po raňajkách budete pokračovať do malebného mestečka Kufstein, ktoré si  vďaka krásnemu historickému jadru vyslúžilo prezývku "perla Tirolska". Nemôžete vynechať  pevnosť týčiacu sa na skale nad mestom (kde sa budú konať vianočné trhy), ale ani stredovekú uličku Römerhofgasse, plnú domov s maľovanými fasádami, ktoré na Vás dýchnu jedinečnú atmosféru. V popoludňajších hodinách odchod na Slovensko. Zmena programu vyhradená. Pokyny k zájazdu obdrží e-mailom každý objednávateľ zájazdu najmenej 7 dní pred odchodom na zájazd.Cena zájazdu zahŕňa:
autobusovú dopravu
1 x ubytovanie v 3* hoteli
1 x raňajky
služby overeného sprievodcu
prehliadku Innsbrucku
prehliadku Kufsteinu
poistenie insolventnosti CK

V cene nie je zahrnuté:
príplatok za jednolôžkovú izbu - 30 € / osoba/ noc
prípadná pobytová taxa - 2 € / osoba/ noc 
obojsmerná miestenka - 7 € ( môžete si  prednostne vybrať presné miesto na sedenie v autobuse). Miestenky sa dodatočne zajednať nedajú. Prosíme v prípade záujmu si ich zaškrtnúť v objednávkovom formulári a do poznámky uviesť, kde by ste mali záujem sedieť ( napr. na strane šoféra, na strane sprievodcu, ktorý rad...)
komplexné cestovné poistenie - 2 € / osoba / deň 
príplatok za dvojsedadlo - ( v prípade, že chce sedieť 1 osoba na dvojsedadle sama ) 80 € 
pevnosť Kufstein - cca 11 € / osoba
Swarovského krištálový svet - cca 17 € / osoba po skupinovej zľave


nástupné miesta a príplatky:
Nitra 8 € (garantovaný zvoz) Sereď 8 € (garantovaný zvoz) Trnava 8 € (garantovaný zvoz) Bratislava 0 € Všetky nástupné miesta budú realizované.  

Cestovná kancelária nezodpovedá za presné ceny vstupov, lístkov..., nakoľko sa ceny počas roka menia a CK ich nedokáže ovplyvniť.