Vianočné trhy v Györi, maďarské špeciality s možnosťou kúpeľov

Gyor - Rábsko-mošonsko-šopronská župa, Maďarsko

Ospraveňujeme sa ale zájazd už nie je dostupný.

Vyberte si z podobných zájazdov alebo prejdite na vyhľadávanie.

Vyhľadávanie

descriptionDetaily zájazdu

Popis a program zájazdu:
Čarovné vianočné trhy, maďarské špeciality, malebné uličky, história a oddych v kúpeľoch ? Presne to všetko Vám ponúkne maďarské mesto Györ. Zažite podmanivý advent v maďarskom Györi, ktoré má prívlastok mesto štyroch riek a nachádza sa tu jedno z najkrajších historických centier v Maďarsku. Na hlavnej pešej zóne sa každý rok rozprestierajú vianočné trhy. Ani tentokrát vás maďarská kuchyňa nesklame a vy si budete môcť pochutiť na klobáskach, typickom maďarskom chlebe zapekanom v kamennej peci, na tokajskom vínku a iných špecialitách. Okrem toho sa budete môcť poprechádzať romantickými uličkami, námestiami, malebnými domčekmi a uvidíte veľké množstvo pamiatok. Nájdete tu dokonca lýceum, kde študoval aj Ľudovít Štúr,... Györ je známy nielen dobrými nákupmi, ale aj liečivou vodou. Kto bude mať záujem, tak môže navštíviť novovybudovaný termálny areál Rábaquelle, ktorý poskytuje všetko pre zdravie a oddych. Romantickú atmosféru budete môcť zažiť v romantickom bazéne s trblietavými hviezdičkami nad hlavou. Okrem toho tu na Vás čakajú zážitkové bazény, tobogany, vodopády, jaskyne a rôzne iné atrakcie. Odchod z Györu vo večerných hodinách. Zmena programu vyhradená. Pokyny k zájazdu obdrží e-mailom každý objednávateľ zájazdu najmenej 7 dní pred odchodom na zájazd.Cena zájazdu zahŕňa:
autobusovú dopravu
služby overeného sprievodcu
prehliadku mesta Györ
poistenie insolventnosti CK

V cene nie je zahrnuté:
obojsmerná miestenka 4 € /osoba ( môžete si  prednostne vybrať presné miesto na sedenie v autobuse). Miestenky sa dodatočne zajednať nedajú. Prosíme v prípade záujmu si ich zaškrtnúť v objednávkovom formulári a do poznámky uviesť, kde by ste mali záujem sedieť ( napr. na strane šoféra, na strane sprievodcu, ktorý rad...).

komplexné cestovné poistenie UNION - 2 € / osoba / deň
vstupné Rába Quelle - 3 hodinové vstupné cca 10 € / dospelá osoba, cca 9 € / študenti, cca 8 € / deti


nástupné miesta a príplatky :
Nitra 4 € (garantovaný zvoz), Sereď 4 € (garantovaný zvoz), Trnava 4 € (garantovaný zvoz), Bratislava – bez príplatku.  Všetky nástupné miesta budú realizované.

Cestovná kancelária nezodpovedá za presné ceny vstupov, lístkov..., nakoľko sa ceny počas roka menia a CK ich nedokáže ovplyvniť.