Vianočná Viedeň a advent v zábavnom parku Práter

Viedeň - Viedeň, Rakúsko

Ospraveňujeme sa ale zájazd už nie je dostupný.

Vyberte si z podobných zájazdov alebo prejdite na vyhľadávanie.

Vyhľadávanie

descriptionDetaily zájazdu

Popis a program zájazdu:

Navštívite nádherné vianočné trhy vo Viedni, ktoré sú známe  po celej Európe a jedinečné adventné trhy v zábavnom parku v Prátri, kde na Vás čakajú nezabudnuteľné zážitky.

Program:
odchod zo Slovenska v dopoludňajších hodinách. Príchod do historického centra Viedne. Farebné vianočné dekorácie, remeselné výrobky, krásna vianočná výzdoba, veľkolepý vianočný stromček, vôňa vareného vínka a typické chutné jedlá sem lákajú každý rok tisíce návštevníkov. Vianočné trhy vo Viedni navštívi ročne viac ako 3 milióny turistov. 

Neopakovateľná atmosféra, ktorú tu zažijete, je dôvodom prečo sa sem ľudia stále vracajú. Zamierite na najväčší a najznámejší vianočný trh pred mestskou radnicou v samotnom srdci Viedne, kde nájdete všetko po čom vaše srdce zatúži. Nadchne vás veľkolepá vianočná výzdoba ulíc. Budete mať dostatok času na individuálne voľno na vianočných trhoch. 

Neskôr sa presuniete do veľkého zábavného viedenského parku Práter, kde vás očaria jedinečné vianočné trhy priamo pod slávnym viedenským kolom.

Tu máte o zábavu a veselú vianočnú náladu postarané. Vstup do parku je zadarmo, platí sa len za jednotlivé atrakcie ( v prípade záujmu ). Nielenže môžete zažiť nádherný výhľad z viedenského kola, ale taktiež sa sa zabaviť na kolotočoch, zábavných atrakciách, zažiť hudobné vystúpenia, alebo si pochutnať v stánkoch na vianočných špecialitách - slaných praclíkoch, klobáskach a varenom vínku.

Môžete si vyskúšať veľký reťazový kolotoč, autodrom, múzeum voskových figurín, múzeum čokolády, horskú dráhu, strašidelný vlak a rôzne adrenalínové kolotoče.
Približné časy odchodov z jednotlivých nástupných miest:

Nitra - cca o 7:45 hod.
Sereď - cca o 8:15 hod. 
Trnava - cca o 8:30 hod. 
Bratislava - cca o 9:15 hod.

Zmena programu vyhradená. Pokyny k zájazdu obrdží e-mailom každý objednávateľ zájazdu najmenej 7 dní pred odchodom na zájazd.

Cena zájazdu zahŕňa:
autobusovú dopravu
služby overeného sprievodcu
prehliadku Viedne
poistenie insolventnosti CK

V cene nie je zahrnuté:
obojsmerná miestenka 5 € /osoba  ( môžete si  prednostne vybrať presné miesto na sedenie v autobuse). Miestenky sa dodatočne zajednať nedajú. Prosíme v prípade záujmu si ich zaškrtnúť v objednávkovom formulári a do poznámky uviesť, kde by ste mali záujem sedieť ( napr. na strane šoféra, na strane sprievodcu, ktorý rad...)
komplexné cestovné poisteie UNION 2 € / osoba / deň
nástupné miesta a príplatky: 
Nitra - 5 € (garantovaný zvoz)
Sereď  -5 € (garantovaný zvoz)
Trnava - 5 € (garantovaný zvoz)
Bratislava - 0 €
Všetky nástupné miesta budú realizované.
Cestovná kancelária nezodpovedá za presné ceny vstupov, lístkov..., nakoľko sa ceny počas roka menia a CK ich nedokáže ovplyvniť.