Úžasný Silvester v luxusnom Monaku a na Francúzskej riviére

Azurové pobrežie, Francúzsko

Ospraveňujeme sa ale zájazd už nie je dostupný.

Vyberte si z podobných zájazdov alebo prejdite na vyhľadávanie.

Vyhľadávanie

descriptionDetaily zájazdu

Popis a program zájazdu:
Zažite Silvester v luxusnom Monaku, navštívte pompéznu a svetoznámu Francúzsku riviéru, mesto filmových festivalov Cannes, pôvabné mesto parfémov Grasse a perlu Francúzskej riviéry Nice. 


Program zájazdu :

1. deň:

v popoludňajších hodinách odchod autobusom zo Slovenska.

2. deň:
príchod do Nice, toto mesto je označované za "kráľovnú" svetoznámej Francúzskej riviéry. Očarí Vás farba azúrového mora na úžasnej luxusnej Promenade des Anglais, ktorá je lemovaná palmami. Prehliadnete si najznámejšie historické pamiatkami mesta (radnica, opera, námestie Massena, starobylý trh) a uvidíte i slávny hotel Negresco. Nezabudnuteľný výhľad na mesto sa Vám naskytne z hradnej pevnosti s parkom. Budete mať dostatok času na návštevu reštaurácií, kaviarničiek a obchodov. Vo večerných hodinách odchod na ubytovanie. Nocľah.


3. deň:

po raňajách navštívite kúzelné Grasse - mestečko, ktoré je známe výrobou parfémov a pestovaním kvetov na mnohých hektároch v okolí mesta. Môžete sa túlať úzkymi kľukatými uličkami, ktoré sú obklopené kaviarňami a útulnými obchodíkmi. Neskôr sa presuniete do mesta milovníkov filmov a hereckých celebrít do Cannes, ktoré je preslávené filmovým festivalom. Ďalšou zastávkou bude Menton, ktoré dýcha taliansko - francúzskou atmosférou a je známe pestovaním citrusových plodov a mimózy.  Budete si tu môcť kúpiť rôzne typické výrobky ako napríklad citrónové cukríky, sušienky, džemy, ale aj alkohol, či olivový olej s príchuťou citrusov a mnoho iných pochúťok. Vo večerných hodinách presun do Monaka, kde zažijete úžasný silvestrovský večer. Návrat na ubytovanie v nočných hodinách. Nocľah.

4. deň :
po raňajkách neskorší odchod z hotela. V tento deň spoznáte Monako, miesto kde sa stretáva smotánka z celého sveta. Prehliadnete si slávne Monako: kasíno, palác, katedrálu, oceánografické múzeum, kde nájdete viac ako 4 tisíc druhov rýb,  ďalej záhrady s viac ako 7000 druhov kaktusovitých rastlín, prejdete sa po promenáde šampiónov, kde nájdete odtlačky nôh najvýznamnejších futbalistov sveta. Individuálne voľno, návšteva kaviarničiek, reštaurácií. Vo večerných hodinách odchod na Slovensko.

5. deň:
príchod na Slovensko. Zmena programu vyhradená. Pokyny k zájazdu obdrží e-mailom každý objednávateľ zájazdu najmenej 7 dní pred odchodom na zájazd.Cena zájazdu zahŕňa:
autobusová doprava
2 x hotelové ubytovanie
2 x raňajky
služby overeného sprievodcu
prehliadka Monaka
prehliadka Nice
prehliadka Cannes
poistenie insolventnosti CK

V cene nie je zahrnuté:
príplatok za jednolôžkovú izbu - 30 € / osoba / noc
obojsmerná miestenka - 7 € / osoba ( môžete si vybrať presné miesto na sedenie v autobuse). Miestenky sa dodatočne zajednať nedajú. Prosíme v prípade záujmu si ich zaškrtnúť v objednávkovom formulári a do poznámky uviesť, kde by ste mali záujem sedieť ( napr. na strane šoféra, na strane sprievodcu, ktorý rad...) 
vstup turistického autobusu rozpočítaný na osoby v autobuse do Monaka  a Nice - vrátane parkovného 10 € / osoba
pobytová taxa - ak si ju bude hotel na mieste účtovať ( cca 1,50 € /osoba/noc)
poplatok za dvojsedadlo - 125 EUR / osoba  ( 1 osoba má k dispozícii dve sedadlá)
Kniežací palác Monako - 8 € / dospelá osoba, 4 € deti a študenti ( 8-14 rokov )
kombinovaný lístok Kniežací palác a oceanografické múzeum - 19 € / dospelá osoba, mládež (13-18 rokov) - 11 €, deti ( 8-12 rokov ) - 8 €

kombinovaný lístok Kniežací palác a múzeum automobilov - 11,5 € / dospelá osoba, deti a študenti ( 8-14 rokov ) - 5 €
Oceánografické múzeum Monako - 14 € / dospelá osoba 


nástupné miesta a príplatky :
Bratislava -bez príplatku Trnava 8 € (garantovaný zvoz) Sereď 8 € (garantovaný zvoz) Nitra 8 € (garantovaný zvoz) Všetky nástupné miesta sa budú realizovať. 

Cestovná kancelária nezodpovedá za presné ceny vstupov, lístkov..., nakoľko sa ceny počas roka menia a CK ich nedokáže ovplyvniť.