phone0904 881 999

mail_outlineinfo@desirea.sk

Unikátny Bangkok a čarovné okolie

Thajsko

Ospraveňujeme sa ale zájazd už nie je dostupný.

Vyberte si z podobných zájazdov alebo prejdite na vyhľadávanie.

Vyhľadávanie

descriptionDetaily zájazdu

Odlet z  Viedne s max. 1 prestupom.
Prílet na do Bangkoku.
Transfer do hotela, oddych a voľný program

Ubytovanie v hoteli Citrus Sukhumvit 4*
Hotel Citrus Sukhumvit 11 by Compass Hospitality má praktickú polohu neďaleko zábavných a nákupných štvrtí, ako aj mnohých stravovacích zariadení. Nachádza sa 500 metrov od stanice BTS Nana a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.
Moderné klimatizované izby v tomto hoteli sú vybavené 32-palcovou LCD TV s medzinárodnými kanálmi, rýchlovarnou kanvicou a minibarom. Naskytá sa z nich výhľad na mesto a pre vyššiu bezpečnosť máte k dispozícii bezpečnostnú schránku. V súkromnej kúpeľni nájdete sušič vlasov, bezplatné toaletné potreby a sprchovací kút.
Okrem recepcie s nepretržitou prevádzkou a službou concierge môžete využiť aj služby práčovne, organizácie výletov a denné upratovanie izby zdarma. Šoféri môžu zaparkovať svoje auto na bezplatnom parkovisku a za príplatok vám hotel zabezpečí kyvadlovú dopravu medzi hotelom a letiskom.
Stravovať sa môžete v hotelovej reštaurácii Munch priamo na mieste, ktorá je otvorená každý deň od 6:00 do 22:30, prípadne si môžete zájsť do jednej z mnohých reštaurácií iba 10 minút pešo od hotela, v ktorých sa podávajú jedlá rôznych kuchýň.
Hotel Citrus Sukhumvit 11 by Compass Hospitality je vzdialený 200 metrov od medzinárodnej nemocnice Bumrungrad a 1 km od nákupného centra Terminal 21. Na medzinárodné letisko Suvarnabhumi sa dostanete približne za 45 minút jazdy autom. 

Po raňajkách stretnutie so slovenským sprievodcom. 
Výlet po Bangkoku, kde navštívime staré mesto, pôvodný kráľovský palác a chrám Wat Phra Keow, spojíme to s prechádzkou k malebnému chrámovému komplexu Wat Pho s obrej soche ležiaceho Budhu a hrobkou kráľa RamyhoI., ktorý založil Bangkok.

Presunieme sa k najstaršej stavbe v Bangkoku, chrámu Wat Arun.
Od Wat Artun sa prejdeme k longtail boat a budeme sa plaviť po pôvodných kanáloch a nahliadneme do zákutí starého mesta.
Potom už opustíme staré mesto a budeme sa túlať magickými uličkami čínskej štvrti, trhmi, streetfoodmi, budú nás tisíce farieb a vôní.
Zájdeme k chrámu Wat Trimit so sochou Buddy s rýdzeho zlata.
K večeru sa pozrieme na nezabudnuteľný západ slnka na streche mrakodrapu v modernom meste a budeme pozorovať, ako sa celé mesto premieňa v nočnej, pulzujúce metropole zo Sky Baru v 83 poschodí.

V cene výletu je zahrnuté:
-    Wat Phra Kew – Kráľovské paláce
-    Wat Pho / Ležiací Buddha 
-    Wat Arun – Chrám úsvitu 
-    Long tail boat / plavba po kanáloch
-    Wat Trimit
-    Bayoke Sky – mrakodrap + skybar drink zadarmo

Po raňajkách stretnutie so slovenským sprievodcom. 
Dnes na nás bude čakať výlet do Ayutthaya 
Celodenný výlet privátnym vanom a so slovenským sprievodcom do bývalého kráľovského mesta Siamskej ríše.
Navštívime 5 chrámových komplexov z rôznych epoch starého Siamu, prejdeme sa okolo storočných ruín pôvodného kráľovského paláca. Na obed sa zastavíme v miestnej reštaurácii na brehu rieky Chao Phraya s nádherným výhľadom a vychutnáte si fantastickú thajskú kuchyňu.
Chrámy ktoré navštívime: Wat Yai Chai Yat Chaim, Wat Mahathat, Wat Lokayasutharam, Wat Chaiwatthanaram, Wat Phra Si Sanphet
V cene výletu je zahrnuté:
Wat Yai Chai Mongkhon
Wat Mahathat
Wat Lokayasutharam
Wat Chaiwatthanaram
Wat Phra Si Sanphet

Po raňajkách stretnutie so slovenským sprievodcom. 
Dnes na nás bude čakať výlet na plávajúce trhy Damnoen Saduak alebo Amphawa a Mae Klong Train Market 
Ráno navštívime tradičné plávajúce trhy za Bangkokom, kde sa na lodi plávíte okolo desiatok plávajúcich obchodov, stánkov, lodiek ... cestou sa môžeme zastaviť na kokosovej farme a pozrieť sa na tradičnú výrobu kokosového cukru.
Po návšteve plávajúcich trhov sa vydáme na neuveriteľný trh na koľajniciach Mae Klomg, cez ktorý stále, niekoľkokrát denne prechádza vlak, prejazd vlaku trhom je niečo, čo naozaj nikdy nezabudnete.
V cene výletu je zahrnuté:
Loď po plávajúcich trhoch

Po raňajkách stretnutie so slovenským sprievodcom. 
Dnes na nás bude čakať výlet Kanchanaburi a výlet do Národného parku Erawan 
Erawan bol založený v roku 1975 ako 12. thajský národný park. Jeho vápencové kopce sa nachádzajú vo výške 165-996 metrov nad morom. Nájdete tu množstvo menších i väčších potokov, ktoré tu pramenia a poskytujú životodarnú silu okolitým bujným porastom. Park je chránený proti prudkým monzúnovým prívalom vysokými kopcami, preto sem veľa turistov prichádza aj v tomto období, kedy sa park stáva skutočným vodným rajom. Najteplejším obdobím je tu február až apríl.
Na prechádzkach sa tu môžete stretnúť so zmiešaným opadavým lesom, ktorý prechádza v suchý les a tropický prales. Príjemné a stále podnebie parku Erawan poskytuje dobré podmienky pre mnohé druhy cicavcov, plazov a obojživelníkov. Stretnúť tu teda môžete tigre, gibony, zajace a mnoho ďalších zvierat. Tí z vás, ktorých láka študovať ich život v prirodzenom prostredí, si tu budú pripadať ako v „raji“.
Nesporne najzaujímavejším miestom je vodopád Erawan, jeho sedem stupňov je obklopených krásnymi lesmi s množstvom cestičiek, po ktorých sa môžete dostať až k 6. stupňu. Ak by ste sa chceli dostať až hore, musíte sa vyšplhať po skale. Náročný výstup však naozaj stojí za to. Na vrcholku vás ohluší hrmot vodopádu a vy uvidíte masy vody padajúcej dole a trieštiacej sa o kamene vyčnievajúce z jazierka pod ním.
08:00 - odchod z hotela
10:30 - príchod do NP Erawan
11:00 - krátky trek (cca.5km) horskou džunglou popri kaskádach vodopádov s krištálovo čistou vodou a možnosťou kúpania sa v množstve jazierok s vodopádmi
14:00 - návrat k autobusu s možnosťou obeda
15:00 - kúpanie so slonmi
16:30 - príchod do Kanchanaburi -  prechádzka po slávnom moste cez rieku Kwai
17:30 - možnosť posedenia v krásnej plávajúcej reštaurácii s možnosťou večere
19:00 - transfer do Bangkoku
21:00 - návrat do hotela

V cene výletu je zahrnuté:
Kúpanie so slonmi

Voľný program v Bangkoku.

Check out z hotela do 12:00, transfer do na letisko, odlet do Viedne.

Prílet do Viedne