Cena

local_offer Od 168 €
event_available

18. 10. 2019 / 3 dni

people
restaurant

Raňajky

hotel
euro_symbol
check_circle

Prečo cestovať s nami?

 • trending_down

  Garancia najnižšej ceny

 • star

  Individuálny prístup k zákazníkovi

 • help

  Telefonická podpora denne 9-18 hod.

 • mood

  Viac ako 5000 spokojných zákazníkov

Máte otázku?

Neváhajte a kontaktujte nás na bezplatnej linke. Sme tým expertov a radi vám poradíme s výberom zájazdu.

phone0800 444 555

 • alarmFirst minute
 • access_time3 dni
 • event_available termín 18. 10. 2019
 • directions_busautobusová doprava
 • infoID zájazdu: 962136

descriptionDetaily zájazdu

Úvod:
3-dňový autokarový zájazd 

Perex:
Jedinečné jaskynné termálne kúpele v Miskolc-Tapolca, vinárska oblasť Tokaj s ochutnávkou známych vín, Egerszalók so soľným kopcom, miniatúra tureckého Pammukale a na záver červené víno Egri Bikavér so špecialitami maďarskej kuchyne v historickej vinárskej oblasti.

Ubytovanie:
2x v hoteli 3*

Stravovanie:
2x raňajky

Poznámka:
Zmena programu vyhradená.

Doprava:
Autokarová

1. deň:
Odchod zo Slovenska v skorých ranných hodinách. Príchod do historickej vinárskej oblasti Tokaj, obedňajšia prestávka. Prehliadka vinárskej dedinky, následne návšteva vínnej pivnice s výkladom a ochutnávkou tokajských vín. Vo večerných hodinách odchod na ubytovanie.

2. deň:
Po raňajkách návšteva jedinečných jaskynných kúpeľov Barlangfürdő. Termálna voda jaskynného systému je svetovou raritou, 30 °C teplú liečivú vodu ešte neobjavili v žiadnom inom krase. Pekné zrenovované jaskynné kúpele poskytujú návštevníkom kúpajúcim sa v skalových bazénoch, dutinách a úzkych priechodoch nezabudnuteľné zážitky. Popoludní prehliadka mesta Miskolc. Historické jadro pochádza z konca 15. storočia a jeho najkrajšou časťou je pešia zóna s pekne zrenovovanými starobylými domami. V centre stojí významný gotický kalvínsky kostol. Ubytovanie. 

3. deň:
Raňajky. Odchod do dedinky Egerszalók, ležiacej neďaleko mesta Eger, kde budeme mať možnosť sa okúpať v miestnych kúpeľoch. Vyzrážané soli časom sformovali soľný kopec s plochými jazierkami, miniatúrny maďarský variant tureckého Pammukale. Obedňajšia prestávka. Pokračovanie do historickej vinárskej oblasti s najslávnejším červeným vínom Egri Bikavér. Nenecháme si ujsť špeciality maďarskej kuchyne v niektorej z mnohých typických pivníc a na záver nás čaká ochutnávka egerských vín s výkladom. Príchod na Slovensko v neskorých večerných hodinách.


Celková cena zahŕňa:
Dopravu luxusným autokarom, 2x ubytovanie s raňajkami v hoteli 3*, 2x ochutnávku vína s občerstvením, sprievodcu CK.
Celková cena nezahŕňa:
Doplatok za 1/1 izbu 44 EUR, za 2 večere 32 EUR, za miesto v prednej polovici autokaru 7 EUR, vstupy, pobytovú taxu a cestovné poistenie. 

mapMapa

photo_libraryFotky