phone0904 881 999

mail_outlineinfo@desirea.sk

Thajsko - zábava pre SGL cestovateľov

Bangkok - Bangkok, Thajsko

Ospraveňujeme sa ale zájazd už nie je dostupný.

Vyberte si z podobných zájazdov alebo prejdite na vyhľadávanie.

Vyhľadávanie

descriptionDetaily zájazdu

Nezabudnuteľné veľkonočné sviatky (alebo Silvester) v exotike s podobne naladenou partou cestovateľov. Nádherné pláže Andamanského mora, spoznávanie ázijskej kultúry, ovocia, budhistických chrámov. Užívanie si thajských masáží, dobrodružstva jazdy na slonoch, kajakoch medzi mangrovníkmi a opicami, lezenia po skalách a skvelého relaxu.

Popis zájazdu
Nelámte si hlavu s jednoposteľovými izbami a poďte si užiť Áziu.
Moderné kluby a diskotéky v Bangkoku, tropický prales, dračie zuby a nádherné lagúny v tropickom mori na najkrajších plážach Andamanského mora.
Skvelá Veľká Noc – 10 dní zájazdu a len 5 dní dovolenky.

Program zájazdu:

1. -3. deň:
Odlet z Viedne alebo Košíc. Prílet do hlavného mesta Thajska – BANGKOK. Skvelé kluby a bary. Prehliadka Kráľovského paláca, autentická aj turistická atmosféra na ulici Khao San. Nemravný „ženský cirkus“ v štvrti Pat Pong vykompenzujeme duchovnom v budhistických chrámoch. Ochutnáte to najlepšie tropické ovocie na plávajúcich trhoch, možnosť návštevy „kobrej show“.

4. – 9. deň
Miestny prelet z Bangkoku na Krabi a následný presun na hotel. 5 nocí a dní v kvalitnom rezorte na RAILAY BEACH. Oddych na nádhernej pláži alebo možnosť spoznať pravú tvár Ázie. Výlet na slonoch v tropickom pralese vo vnútrozemí. Jazda na motorkách na plantáže kaučukovníkov a tropického ovocia. Kúpanie v „kráľovských“ horúcich prameňoch. Plavba na rýchlo člnoch na ostrov Phi- Phi. Piknik na neobývaných ostrovoch, šnorchlovanie s pestrofarebnými rybičkami. Vyskúšate potápanie alebo skalo-lezenie s inštruktorom? Na kajakoch v NP s unikátnymi mangrovníkmi za množstvom opíc. Miešané kokteily v bare alebo masáž na pláži? Nočné kúpanie vo fosforeskujúcej vode. Scenéria z hollywoodskych filmov Pláž a James Bond. Podľa výberu termínu exotika osláv Európskych sviatkov v Ázii.

9. – 10. deň
Voľno na pláži a následne presun na letisko a odlet do Európy. Prílet do Viedne alebo Košíc a transfer domov. Aj Vy budete najbližšie týždne vyžarovať pokoj a úsmev ako praví Thajci.

Trasa zájazdu:
Bangkok – Railay Beach

CENA ZAHŔŇA
Medzinárodnú letenku, sprievodcu CK , ubytovanie v kvalitnom hoteli s raňajkami v Bangkoku aj na exkluzívnej RAILAY BEACH, prenajatú dopravu klimatizovaným autobusom, kvalitný sprievodný program, poistenie CK voči insolventnosti.

CENA NEZAHŔŇA
Povinné príplatky, stravu, vstupné, poistenie lieč. nákladov, fakultatívne výlety, miestny prelet