Svätá Zem s pobytom pri Červenom mori v Egypte v 5* hoteli Hilton Taba s all inclusive, výlet na hor

Ospraveňujeme sa ale zájazd už nie je dostupný.

Vyberte si z podobných zájazdov alebo prejdite na vyhľadávanie.

Vyhľadávanie

descriptionDetaily zájazdu

Program zájazdu:

1.deň:

v poobedňajších hodinách stretnutie skupiny v Bratislave, transfer na letisko do Viedne s následným odletom do Tel Avivu. Presun na ubytovanie do Betlehema.

2.deň: 

Betlehem - Bazilika Narodenia Ježiša Krista, jaskyňa Mlieka, presun do Jeruzalema- Západný múr /múr nárekov/, Krížová cesta (Via Dolorosa),  Bazilika Božieho hrobu, Kalvária - Golgota. Hora Sion – večeradlo a kostol usnutia Panny Márie.

3.deň:

Jeruzalem - návšteva Olivovej hory – panoráma (najkrajší pohľad na staré mesto); Presun do Galilei, zastávka najstaršie obývané mesto sveta Jericho; Nazaret - Bazilika Zvestovania a  kostol sv. Jozefa.

4.deň:

Hora Blahoslavenstiev, Tabgha 1 - miesto zázračného rozmnoženia chlebov a rýb; Genezaretské jazero Tabgha 2 - miesto Primátu sv. Petra, Kafarnaum - dom sv. Petra a miestna  synagóga. Pri jazere možnosť zakúpenia obedu tradičnej ryby sv. Petra. Presun cez Ejlat do Egypta, letovisko Taba.

5.deň:

Taba pobyt v rezorte.

6. deň:

Taba pobyt v rezorte, výlet s  výstupom na Horu Sinaj.

7.deň:

Taba pobyt v rezorte.

8.deň:

Taba – Tel Aviv, odlet

Sprievodca si vyhradzuje právo na zmenu programu !

Program v ponukovom letáku je orientačný a prispôsobuje sa odletovým časom a situácii v Izraeli.

Pútnicky program je spojený s každodennou svätou omšou.


HOTEL HILTON  TABA  RESORT


Poloha

Luxusný hotel priamo na piesočnatej pláži s kamenitým vstupom do mora (alebo cez mólo) leží neďaleko hraníc s Izraelom. Poskytuje služby na vysokej úrovni a ponúka svojim hosťom prekrásny výhľad na more a horský masív.


Vybavenie
Hosťom je k dispozícii vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, bary, niekoľko témetických reštaurácií (za poplatok), nákupná arkáda, kasino, diskotéka a banka. V areáli hotela sa nachádza vonkajší bazén, detský bazén, detské ihrisko a plážový bar.


Ubytovanie
Hotelové izby sú vybavené individuálne ovládateľnou klimatizáciou, telefónom, trezorom a minibarom (za poplatok), televízorom so satelitným príjmom. Majú vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa s vaňou, WC, fén). Za príplatok sú izby s výhľadom na more a s balkónom (len v hlavnej budove), bungalovy umiestnené v záhrade (tzv. Nelson Village), izby junior suite s balkónom (väčšie izby s oddelenou sedacou časťou) alebo jednolôžkové izby, prípadne jednolôžkové izby s prístelkou pre dieťa od 2 do 14 rokov.


Strava
All inclusive stravovanie je možné čerpať vo vybraných priestoroch hotela a zahrňuje raňajky, obedy a večere formou bufetu, doobedňajšie a poobedňajšie občerstvenie, zmrzlinu (vo vybranom čase), neobmedzené množstvo rozlievaných nealkoholických nápojov (postmixové, rozlievané nápoje), rozlievanú vodu, filtrovanú kávu, čaj a alkoholické nápoje miestnej výroby (víno len počas obeda a večere).


Služby
Hotel zaisťuje bohaté denné a večerné programy pod vedením skúsených animátorov. V areáli sa nachádzajú tenisové kurty (večerné osvetlenie za poplatok), stolný tenis,plážový volejbal. Hostia môžu využívať vonkajšiu vírivku, lehátka a slnečníky sú pri bazéne a na pláží k dispozícii zadarmo, Za poplatok sa ponúkajú masáže, potápanie, vodné športy, biliard alebo stolný futbal. Internetové pripojenie za poplatok.


Pláž
Hotel sa nachádza priamo na piesočnatej pláži s kamenitým vstupm do mora (alebo cez mólo). Plážový servis (zapožičanie lehátok a slnečníkov) je poskytované bezplatne. Za poplatok môžu hostia využívať ponuky vodných športov a možnosti potápania sa.