phone0904 881 999

mail_outlineinfo@desirea.sk

Silvestrovský okruh s pobytom pri mori

Thajsko

Ospraveňujeme sa ale zájazd už nie je dostupný.

Vyberte si z podobných zájazdov alebo prejdite na vyhľadávanie.

Vyhľadávanie

descriptionDetaily zájazdu

Program

1: ODLET Z PRAHY (VIEDNE) DO BANGKOKU
Odbavenie ne letisku 2 hodiny pred odletom a odlet do Bangkoku.

2: PRÍLET DO BANGKOKU
Raňajky v lietadle, prílet do Bangkoku v popoludňajších hodinách. Transfer do hotela, ubytovanie.

3: SPOZNÁVANIE BANGKOKU VRÁTANE KRÁĽOVSKÉHO PALÁCA
Raňajky. Celodenná fakultatívna prehliadka mesta. Navštívite chrám Wat Traimit v čínskej štvrti, kde sa nachádza socha zlatého Budhu, ktorá je vyrobená z 5,5 t rýdzeho zlata, ďalej chrámový komplex Wat Po so sochou ležiaceho Budhu. Prezriete si kráľovský palác - Grand Palace, a tu uvidíte chrám Wat Phra Kaeo, v ktorom sa nachádza jeden z najvýznamnejších symbolov Thajska - socha Smaragdového Budhu. Potom budete mať možnosť neopakovateľného zážitku z plavby loďou po kanáloch rieky Chao Phraya, vodnej tepny mesta, počas ktorej sa pozriete na chrám Wat Arun. V závere prehliadky navštívite manufaktúru drahých kameňov a zlata. Príchod do hotela.

4: PLÁVAJÚCE TRHY, MOST CEZ RIEKU KWAI
Raňajky. Skorý ranný odchod na trh na koľajniciach Mae Klong v meste Samut Songkhram. Návšteva kokosovej plantáže, kde sa i vyrába kokosový cukor, mlieko a drevené predmety. Plavba loďkami po kanáloch na plávajúce trhy Damnoen Saduak. Pokračovanie do Kanchanaburi. Návšteva cintorínu spojeneckých zajatcov, ktorí pracovali na stavbe železnice smrti. Obed v miestnej reštaurácii. Prehliadka slávneho mostu cez rieku Kwai. Odchod do Národného parku Sai Yok. Ubytovanie a večera v štýlovom hoteli na plávajúcich raftoch. Nocľah v Národnom parku Sai Yok.

5: PRIESMYK PEKELNÉHO OHŇA, VODOPÁDY ERAWAN
Raňajky. Odjazd k priesmyku Pekelného ohňa - Hell Fire Pass. Prechádzka džungľou k priesmyku so zvyškami pôvodnej železnice smrti. Návšteva múzea s filmom o tvrdých podmienkach zajatcov a ázijských robotníkov stavajúcich železnicu. Prechádzka po drevenom moste z druhej svetovej vojny, návšteva jaskyne Tham Krasae. Návšteva slonej farmy, fakultatívna jazda na slonoch. Obed v miestnej reštaurácii. Odchod do Národného parku Erawan. Návšteva sedemstupňového vodopádu, kde v niektorých jazierkach rybičky robia prírodnú pedikúru, kúpanie. Návrat do Národného parku Sai Yok. Nocľah.

6: SÍDLO DÁVNYCH KRÁĽOV AYUTTHAYA
Raňajky. Skorý odchod do historického mesta Ayutthaya, ktorá bola hlavným mestom kráľovstva Siam. Návšteva chrámu Wat Yai Chai s obrovskou stúpou postavenou na pamiatku víťazstva kráľa Naresuana nad Barmancami. Obed v miestnej reštaurácii. Prehliadka ďalších ayutthajských chrámov Wat Phra Mongkhon Bophit, Wat Phra Si Sanphet a priľahlého kráľovského paláca. Transfer do hotela, ubytovanie, nocľah v Ayutthaya.

7: LETNÉ SÍDLO KRÁĽOV
Raňajky, odchod do Bang Pa-In, prehliadka letného paláca kráľov Ayutthayi. Ide o palácový komplex na rieke Chao Phraya obklopený nádherným parkom s jazierkami. Transfer do letoviska Pattaya, cestou čas na individuálny obed. Ubytovanie v hoteli, nocľah.

8 - 10: RELAXÁCIA PRI MORI
Raňajky. Voľno na kúpanie a oddych s možnosťou využitia fakultatívnych výletov.

11: PATTAYA - BANGKOK
Raňajky. Transfer na letisko v Bangkoku, odlet do Prahy (Viedne).

12: PRÍLET DO PRAHY (VIEDNE)

Poznámka: minimálny počet účastníkov zájazdu - 12 osôb.

Zmena programu vyhradená.

Cena zahrnuje:
leteckú dopravu Praha - Bangkok - Praha s prestupmi (možnosť odletu z Viedne na vyžiadanie, možný príplatok)
9 x ubytovanie v hoteloch 3* s raňajkami, 3 x obed v rámci poznávacej časti
program, transfery klimatizovanými minibusmi a vstupy podľa itinerára
služby sprievodcu ESO travel v rámci poznávacej časti a miestneho sprievodcu

Cena nezahrnuje:
letiskové taxy 399,- EUR
fakultatívne výlety
prepitné cca 30,- USD/osoba
cestovné poistenie ECP 3,50 EUR/osoba/deň