phone0904 881 999

mail_outlineinfo@desirea.sk

Cena

local_offer Od 92 €
event_available

1. 8. 2020 / 2 dni

people
restaurant
hotel
euro_symbol
check_circle

Prečo cestovať s nami?

 • trending_down

  Garancia najnižšej ceny

 • star

  Individuálny prístup k zákazníkovi

 • help

  Telefonická podpora denne 9-18 hod.

 • mood

  Viac ako 5000 spokojných zákazníkov

Máte otázku?

Neváhajte a kontaktujte nás na bezplatnej linke. Sme tým expertov a radi vám poradíme s výberom zájazdu.

phone0904 881 999

 • alarmLast minute
 • access_time2 dni
 • event_available termín 1. 8. 2020
 • directions_busautobusová doprava
 • infoID zájazdu: 1105558

descriptionDetaily zájazdu

Úvod:
2-dňový autokarový zájazd

Perex:
Safari Dvůr Králové v ZOO patriacej medzi najkrajšie vo svete. Perníková krajina v dedinke Ráby s Ježibabou, prehliadka Pardubíc a zámku Slatiňany. Deti si odnesú nezabudnuteľné zážitky.


Program:

1. deň:
Odchod zo Slovenska v ranných hodinách (z Bratislavy cca o 7:00 h), príchod do Safari Dvůr Králové okolo obeda. ZOO je vďaka počtu zvierat najväčšou a najznámejšou v Českej republike, patrí však tiež medzi najkrajšie v Európe a na svete. Dosahuje výnimočné svetové úspechy v chove nosorožcov, žiráf, zebier, byvolov a viacerých druhov antilop zároveň je najväčším chovateľom afrických zvierat v Európe a ako jediná v Českej republike ponúka v čase od mája do konca septembra Africké safari, v ktorom návštevníci prechádzajú v špeciálne upravených safaribusoch medzi voľne vypustenými zvieratami – kopytníkmi a vtákmi. Odchod na ubytovanie, fakultatívne večera.

2. deň:
Raňajky. Odchod do dedinky Ráby pri Pardubiciach. Cieľom našej cesty bude Perníková krajina pod stredovekým hradom Kunětická hora. Najdôležitejšou osobnosťou tohto rozprávkového sveta je pani Ježibaba. V Perníkovej chalúpke má Ježibaba stále plno návštevníkov, deti aj dospelých a kto zaklope, pozdraví sa a poprosí, dostane od Ježibabky perníček. Privíta nás mesto Pardubice. Naše kroky povedú k Arnoštovi z Pardubic. Ide o osobnú motorovú loď, ktorou sa prevezieme cez malebnú prírodu, či plavebnú komoru. Nenecháme si ujsť ani návštevu zámku Slatiňany, ktorý je skutočným rajom pre milovníkov histórie, kultúry a prírody. Návrat na Slovensko vo večerných hodinách (do Bratislavy o cca 21:00 h).Ubytovanie:
1x v hoteli 3*

Stravovanie:
1x raňajky

Poznámka:
Zmena programu vyhradená.

Doprava:
Autokarová


Celková cena zahŕňa:
Dopravu luxusným autokarom, 1x ubytovanie v hoteli 3* s raňajkami, sprievodcu CK, animátora rodinného klubu Planet Fun.

Celková cena nezahŕňa:
Za 1/1 izbu 15 EUR, za 1x večeru 13 EUR, za miesto v prednej polovici autokaru 7 EUR. Vstupy, pobytovú taxu a cestovné poistenie.

mapMapa