Zľava 13%

local_offer Od 170 € 147,90 €
event_available

7. 8. 2020 / 3 dni

people
restaurant

Raňajky

hotel
directions_bus
euro_symbol
check_circle

Prečo cestovať s nami?

 • trending_down

  Garancia najnižšej ceny

 • star

  Individuálny prístup k zákazníkovi

 • help

  Telefonická podpora denne 9-18 hod.

 • mood

  Viac ako 5000 spokojných zákazníkov

Máte otázku?

Neváhajte a kontaktujte nás na bezplatnej linke. Sme tým expertov a radi vám poradíme s výberom zájazdu.

phone0800 444 555

 • alarmFirst minute
 • access_time3 dni
 • event_available termín 7. 8. 2020
 • directions_busautobusová doprava
 • infoID zájazdu: 1059294

descriptionDetaily zájazdu

Rýchly popis:
Ubytovanie: 2x v hoteli

Stravovanie: 2x raňajky


Wadovice - Vielička - Krakow - Wroclav - Swidnica


Doprava:
autobusová

Program:

1. deň – odchod zo Slovenska v skorých ranných hodinách. Prvá krátka zastávka v mestečku Wadovice, rodisku Pápeža Jána Pavla II. Presun do Vieličky (UNESCO) - prehliadka najväčšej soľnej bane v Európe s ťažbou soli už od 12. storočia. Ubytovanie, nocľah.

2. deň – raňajky, prehliadka mesta Krakow - námestie Rynek Glowny s gotickými, renesančnými i barokovými budovami, vrch Wawel so zámkom a gotickou katedrálou - korunovačné miesto poľských kráľov, židovská štvrť s niekoľkými synagógami a návšteva originálneho a netradičného múzea Czartoryjských. Večer transfer autokarom do hotela v blízkosti mesta Wroclav, nocľah.

3. deň – raňajky, prehliadka mesta Wroclav s prívlastkom poľské Benátky, vďaka mimoriadnemu riečnemu systému. Rieka Odra rozdeľuje mesto na dvanásť ostrovov, ktoré sú spojené stovkou mostov. Srdce mesta - hlavné námestie Rynek s gotickou radnicou, kostolom sv. Alžbety. Za najstaršiu časť mesta je považovaný ostrov Tumski s katedrálou sv. Jána Krstiteľa - cirkevná dominanta mesta Wroclav. Po prehliadke presun do neďalekého mesta Swidnica, s najväčšou hrázdenou stavbou Európy - Kostolom mieru. Návrat do SR v neskorých večerných hodinách.


V cene je zahrnuté:
doprava luxusným autokarom, 2x ubytovanie v 3*  hoteli s raňajkami, sprievodca CK, prehliadky podľa programu bez vstupov.

V cene nie je zahrnuté:
Povinné príplatky: pobytová taxa (platba na mieste cca 2 EUR/os./noc). Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,90 EUR/os./deň alebo poistenie PLUS 3,70 EUR/os./deň, orientačná cena vstupov 170 PLN/ 40 EUR/os. (platba na mieste v miestnej mene). Ostatné doplatky: 1-lôžková izba 45 EUR/2 noci, miestenka 8 EUR, príplatok za dvojsedadlo 68 EUR. Nástupné miesta: BA – 11 EUR, NR, TT – 9 EUR, PN, NM, TN, PB, DUB, ZA, CA, Třinec – bez príplatkov.

Typ stravy:
raňajky

Dni:
3 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD

mapMapa