Cena

local_offer Od 169 €
event_available

6. 9. 2019 / 3 dni

people
restaurant

Raňajky

hotel
directions_bus
euro_symbol
check_circle

Prečo cestovať s nami?

 • trending_down

  Garancia najnižšej ceny

 • star

  Individuálny prístup k zákazníkovi

 • help

  Telefonická podpora denne 9-18 hod.

 • mood

  Viac ako 5000 spokojných zákazníkov

Máte otázku?

Neváhajte a kontaktujte nás na bezplatnej linke. Sme tým expertov a radi vám poradíme s výberom zájazdu.

phone0800 444 555

 • access_time3 dni
 • event_available termín 6. 9. 2019
 • directions_busautobusová doprava
 • infoID zájazdu: 961178

descriptionDetaily zájazdu

1.deň:
odchod zo Slovenska v skorých ranných hodinách, príchod do historického mesta Wroclaw, postaveného na 12-tich ostrovoch, ktoré spája viac ako 100 mostov. Prehliadka centra mesta, Tržné námestie, Stará radnica, Nová radnica, kupecké budovy – Sukienice, dva zachovalé stredoveké domy s prívlastkom „Janko a Marienka“, Hala storočia (UNESCO), ubytovanie.

2.deň:
raňajky, presun do Legnice, prehliadka mesta, ktorého architektúra návštevníkov očarí: Stará radnica, katedrála, kamenné domy nazývané sledziówky, divadlo a renesančné kamenné domy, kostoly. Presun do mestečka Jawor – unikátny Kostol Mieru (UNESCO) je postavený z dreva, slamy a hliny, na základe požiadaviek vestfálskeho mieru, ktorý ukončil 30-ročnú vojnu. Kostol pôsobí ako divadlo, barokové a rokokové lavice majú až 6000 miest pre veriacich. Návrat do Wroclawi, pokračovanie v prehliadke mesta v časti Ostrov Tumski -„ostrov katedrál“ s neopakovateľnou atmosférou. Návrat na ubytovanie.

3.deň:
raňajky, odchod na zámok Ksiaz, postavený uprostred lesov a krásnej prírody, je tretí najväčší zámok v Poľsku. Po prehliadke zámku presun do Swidnice, kde sa nachádza protestantská modlitebňa (UNESCO), ktorá je bohato zdobená, čo je u evanjelických kostolov zvláštnosť. Prehliadka mestečka, námestie, katedrála, Múzeum starého obchodníctva. Odchod na Slovensko, príchod na Slovensko v neskorých večerných hodinách.

mapMapa