Paríž KLASIK - poznávací zájazd

Paríž a okolie, Francúzsko

Ospraveňujeme sa ale zájazd už nie je dostupný.

Vyberte si z podobných zájazdov alebo prejdite na vyhľadávanie.

Vyhľadávanie

descriptionDetaily zájazdu

Program:
1. deň: odlet do Paríža, transfer do hotela, pešia prehliadka centra (Eiffelova veža s výhľadom na Champs – Elysées, Víťazný oblúk, Trocadero), prechádzka po nábreží Seiny, návrat do hotela, ubytovanie, nocľah.

2. deň: raňajky, prehliadka jedinečného zámku a nádherných záhrad vo Versailles návšteva svetoznámej galérie Louvre, voľný program, večer návrat do hotela a nocľah.

3. deň: raňajky, pešiu prehliadku začnete na Námestí Svornosti, prejdete sa po Latinskej štvrti, uvidíte Notre Dame, moderné centrum G. Pompidou, uličky umelcov na Montmartre, svetoznámu Baziliku Sacre Coeur, Place du Tertre a Pigalle s populárnym kabaretom Moulin Rouge. Možnosť plavby po Seine, návrat do hotela, nocľah.

4. deň: raňajky, prehliadka centra: radnica, najstarší most Pont Neuf, väznica Conciergerie s celou Márie Antoinetty. Možnosť návštevy Invalidovne s Vojenským múzeom. Transfer autobusom na letisko, odllet.

Ubytovanie:
3 x v izbách s vlastným príslušenstvom (sprcha a WC) v 3* hoteli v širšom centre Paríža.

Stravovanie:
3 x kontinentálne raňajky.

Doprava:
Letecká doprava: Viedeň - Paríž a späť.

Ostatné:
transfer autobusom v Paríži letisko - hotel a späť, služby sprievodcu CK počas celého zájazdu, program podľa popisu bez vstupov a lístkov na MHD a metro, DPH.

Povinné príplatky:
letiskové, bezpečnostné a servisné poplatky 165 €/os. City tax v hoteloch v Paríži 2 € za osobu a noc.

Priplatky:
za 1/1 izbu 150 €, plavba po Seine cca 14 €/os., vstupy cca 35 €/os., transfer z Bratislavy na letisko Viedeň a späť 20 €/os.

Oficiálna kategória:
***
Priplatky:
Platba na mieste: vstupy cca 35 EUR/os plavba po Seine cca 12 EUR/os